4fluent AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Ullensaker i Akershus, stiftet i 2023. Selskapet har en omsetning på 197 800 kr i siste regnskapsår.
Kjøp og salg av aksjer, samt deltakelse i annen næringsvirksomhet.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (19 826 selskaper).
21,1 prosentpoeng under bransjen
35,8 prosentpoeng over bransjen
1,73× over bransjen
0,20× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 197 800 | 106 400 | 342 400 |
| Sum driftsinntekter | 197 800 | 106 400 | 342 400 |
| Sum driftskostnader | 235 737 | 66 169 | 22 563 |
| Driftsresultat | -37 937 | 40 231 | 319 837 |
| Finansinntekter | 1 371 | 38 823 | 102 |
| Annen rentekostnad | 0 | 1 649 | — |
| Finanskostnader | 14 802 | 87 582 | -325 |
| Netto finans | -13 431 | -48 759 | -223 |
| Resultat før skatt | -51 368 | -8 529 | 319 614 |
| Skattekostnad | 14 289 | 8 893 | 70 315 |
| Årsresultat | -65 657 | -17 422 | 249 299 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer | 88 419 | 104 960 | 0 |
| Varer | — | 15 970 | 25 317 |
| Fordringer | 0 | 737 | 128 000 |
| Bankinnskudd | 188 028 | 162 652 | 263 285 |
| Omløpsmidler | 281 900 | 284 319 | 416 602 |
| Sum eiendeler | 281 900 | 284 319 | 416 602 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 166 220 | 231 877 | 249 299 |
| Sum egenkapital | 196 220 | 261 877 | 279 299 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 85 680 | 22 442 | 137 303 |
| Sum gjeld | 85 680 | 22 442 | 137 303 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (24) — 19 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.