7null4 AS er et aksjeselskap innen overnattings- og serveringsvirksomhet med hjemsted i Gausdal i Innlandet, stiftet i 2015. Selskapet har en omsetning på 948 385 kr i siste regnskapsår.
Drift av pub og serveringslokale, produksjon og salg av landbruksutstyr, samt annen økonomisk virksomhet.
Mot medianen for overnattings- og serveringsvirksomhet (8 035 selskaper).
38,5 prosentpoeng over bransjen
1144,7 prosentpoeng under bransjen
0,30× under bransjen
1,64× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 948 385 | 1,2 mill. | 1,8 mill. |
| Sum driftsinntekter | 948 385 | 1,2 mill. | 1,8 mill. |
| Lønnskostnader | 250 | 250 | 0 |
| Sum driftskostnader | 567 707 | 690 680 | 1,7 mill. |
| Driftsresultat | 380 677 | 493 264 | 33 203 |
| Finansinntekter | 47 | 2 425 | 157 |
| Annen rentekostnad | 134 299 | 129 632 | 126 807 |
| Finanskostnader | 134 299 | 129 632 | 126 807 |
| Netto finans | -134 252 | -127 207 | -126 650 |
| Resultat før skatt | 246 426 | 366 057 | -93 447 |
| Årsresultat | 246 426 | 366 057 | -93 447 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 5 000 | 26 292 | 31 615 |
| Varer | 28 600 | 30 950 | 38 300 |
| Fordringer | 24 563 | 140 101 | 124 945 |
| Bankinnskudd | 193 307 | 21 200 | 183 611 |
| Omløpsmidler | 246 470 | 192 251 | 346 856 |
| Sum eiendeler | 251 470 | 218 543 | 378 471 |
| Innskutt egenkapital | 137 934 | 137 934 | 137 934 |
| Opptjent egenkapital | -3,0 mill. | -3,2 mill. | -3,6 mill. |
| Sum egenkapital | -2,8 mill. | -3,1 mill. | -3,5 mill. |
| Langsiktig gjeld | 2,7 mill. | 2,7 mill. | 3,0 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 368 002 | 591 348 | 819 959 |
| Sum gjeld | 3,1 mill. | 3,3 mill. | 3,8 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.