Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
A'vera AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Halden i Østfold, stiftet i 2007. Selskapet har en omsetning på 1,2 mill. kr i siste regnskapsår.
Import og formidlingsalg av hudpleieartikler og make-up.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 495 selskaper).
3,2 prosentpoeng under bransjen
10,0 prosentpoeng over bransjen
0,38× over bransjen
0,43× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 1,2 mill. | 2,3 mill. | 5,5 mill. |
| Sum driftsinntekter | 1,2 mill. | 2,3 mill. | 5,5 mill. |
| Lønnskostnader | 0 | 26 925 | 351 184 |
| Sum driftskostnader | 1,2 mill. | 2,3 mill. | 5,4 mill. |
| Driftsresultat | 2 035 | 7 070 | 121 366 |
| Finansinntekter | 708 | 347 | 456 |
| Annen rentekostnad | 6 | 5 | 684 |
| Finanskostnader | 6 | 5 | 684 |
| Netto finans | 702 | 342 | -228 |
| Resultat før skatt | 2 737 | 7 412 | 121 138 |
| Skattekostnad | 603 | 1 631 | 264 |
| Årsresultat | 2 134 | 5 781 | 120 874 |
| Totalresultat | — | 5 781 | 120 874 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer | 0 | — | — |
| Fordringer | 241 242 | 72 827 | 200 299 |
| Bankinnskudd | 242 971 | 1,2 mill. | 1,1 mill. |
| Omløpsmidler | 484 213 | 1,3 mill. | 1,3 mill. |
| Sum eiendeler | 484 213 | 1,3 mill. | 1,3 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 145 385 | 143 251 | 137 470 |
| Sum egenkapital | 245 385 | 243 251 | 237 470 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 238 828 | 1,0 mill. | 1,0 mill. |
| Sum gjeld | 238 828 | 1,0 mill. | 1,0 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (15) — 10 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.