Acron Development AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Kristiansand i Agder, stiftet i 2022. Selskapet har en omsetning på -90 000 kr i siste regnskapsår.
Eierskap og utvikling av selskaper, utvikling av eiendom, managementtjenester, konsulent, og ellers aktiviteter som naturlig hører sammen med dette.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (10 226 selskaper).
156,6 prosentpoeng over bransjen
64,9 prosentpoeng under bransjen
2,02× under bransjen
54,67× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | -90 000 | 190 000 | — |
| Sum driftsinntekter | -90 000 | 190 000 | — |
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 58 211 | 53 951 | 15 546 |
| Driftsresultat | -148 211 | 136 049 | -15 546 |
| Finansinntekter | 494 929 | 34 778 | 179 956 |
| Annen rentekostnad | 1,6 mill. | 343 394 | — |
| Finanskostnader | 1,6 mill. | 343 394 | — |
| Netto finans | -1,2 mill. | -308 616 | 179 956 |
| Resultat før skatt | -1,3 mill. | -172 567 | 164 410 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 34 757 |
| Årsresultat | -1,3 mill. | -172 567 | 129 653 |
| Totalresultat | -1,3 mill. | -172 567 | 129 653 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 34,1 mill. | 33,6 mill. | 14,7 mill. |
| Fordringer | 150 | 240 533 | 23 511 |
| Bankinnskudd | — | — | 1,3 mill. |
| Omløpsmidler | 150 | 240 533 | 1,4 mill. |
| Sum eiendeler | 34,1 mill. | 33,9 mill. | 16,0 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -668 126 | 630 832 | 803 399 |
| Sum egenkapital | -638 126 | 660 832 | 833 399 |
| Langsiktig gjeld | 6,6 mill. | 13,3 mill. | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 28,1 mill. | 19,9 mill. | 15,2 mill. |
| Sum gjeld | 34,8 mill. | 33,2 mill. | 15,2 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (23) — 18 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.