Bara AS er et aksjeselskap innen finansierings- og forsikringsvirksomhet med hjemsted i Oslo, stiftet i 2015. Selskapet har en omsetning på 1,6 mill. kr i siste regnskapsår.
Investeringsselskap, herunder investeringer i aksjer, andeler i selskap etter selskapsloven og utenlandske selskaper, obligasjoner, fast eiendom, og annet som står i naturlig forbindelse med dette.
Mot medianen for finansierings- og forsikringsvirksomhet (2 396 selskaper).
15,3 prosentpoeng under bransjen
0,6 prosentpoeng under bransjen
8,61× over bransjen
0,02× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1,6 mill. | 2,5 mill. | 1,3 mill. |
| Lønnskostnader | 171 150 | 171 150 | 171 150 |
| Sum driftskostnader | 746 240 | 707 414 | 689 679 |
| Driftsresultat | 841 603 | 1,8 mill. | 576 160 |
| Finansinntekter | 12 920 | 7 117 | 4 259 |
| Annen rentekostnad | 3 105 | 11 422 | 19 541 |
| Finanskostnader | 3 105 | 11 422 | 19 541 |
| Netto finans | 9 815 | -4 305 | -15 282 |
| Resultat før skatt | 851 418 | 1,8 mill. | 560 878 |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | 851 418 | 1,8 mill. | 560 878 |
| Totalresultat | 851 418 | 1,8 mill. | 560 878 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 0 |
| Investeringer | 41,8 mill. | 42,8 mill. | 42,6 mill. |
| Bankinnskudd | 398 497 | 80 953 | 27 967 |
| Omløpsmidler | 42,2 mill. | 42,8 mill. | 42,6 mill. |
| Sum eiendeler | 42,2 mill. | 42,8 mill. | 42,6 mill. |
| Innskutt egenkapital | 43,2 mill. | 43,2 mill. | 43,2 mill. |
| Opptjent egenkapital | -2,8 mill. | -2,2 mill. | -2,5 mill. |
| Sum egenkapital | 40,3 mill. | 41,0 mill. | 40,7 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 1,9 mill. | 1,9 mill. | 1,9 mill. |
| Sum gjeld | 1,9 mill. | 1,9 mill. | 1,9 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (11) — 6 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.