Bård AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Ringerike i Buskerud, stiftet i 2013. Selskapet har 15 ansatte og en omsetning på 20,4 mill. kr i siste regnskapsår.
Butikkhandel med klær og det som derved står i forbindelse.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (19 844 selskaper).
9,2 prosentpoeng over bransjen
8,9 prosentpoeng under bransjen
0,22× under bransjen
2,38× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 20,4 mill. | 13,5 mill. | 11,9 mill. |
| Sum driftsinntekter | 20,4 mill. | 13,5 mill. | 11,9 mill. |
| Lønnskostnader | 4,1 mill. | 2,3 mill. | 1,8 mill. |
| Sum driftskostnader | 18,1 mill. | 11,6 mill. | 11,4 mill. |
| Driftsresultat | 2,3 mill. | 2,0 mill. | 536 855 |
| Finansinntekter | 17 043 | 2 467 | 11 173 |
| Annen rentekostnad | 46 633 | 62 165 | 59 938 |
| Finanskostnader | 46 633 | 62 165 | 59 938 |
| Netto finans | -29 590 | -59 698 | -48 765 |
| Resultat før skatt | 2,2 mill. | 1,9 mill. | 488 090 |
| Skattekostnad | 515 712 | 422 236 | 109 308 |
| Årsresultat | 1,7 mill. | 1,5 mill. | 378 782 |
| Totalresultat | 1,7 mill. | 1,5 mill. | 378 782 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 834 447 | 503 824 | 560 602 |
| Varer | 3,4 mill. | 2,4 mill. | 2,1 mill. |
| Fordringer | 318 745 | 789 575 | 123 542 |
| Bankinnskudd | 3,3 mill. | 2,8 mill. | 1,3 mill. |
| Omløpsmidler | 7,1 mill. | 6,0 mill. | 3,6 mill. |
| Sum eiendeler | 7,9 mill. | 6,5 mill. | 4,1 mill. |
| Innskutt egenkapital | 1,4 mill. | 1,4 mill. | 1,4 mill. |
| Opptjent egenkapital | 585 183 | 697 494 | 378 782 |
| Sum egenkapital | 2,0 mill. | 2,1 mill. | 1,8 mill. |
| Langsiktig gjeld | 657 193 | 708 259 | 864 698 |
| Kortsiktig gjeld | 5,3 mill. | 3,7 mill. | 1,5 mill. |
| Sum gjeld | 5,9 mill. | 4,4 mill. | 2,4 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (20) — 15 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.