Bartar AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Oslo, stiftet i 2020. Selskapet har 10 ansatte og en omsetning på 18,7 mill. kr i siste regnskapsår.
Import og salg av livsmidler, frukt og grønnsaker samt andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 490 selskaper).
3,7 prosentpoeng over bransjen
16,0 prosentpoeng over bransjen
0,71× over bransjen
0,22× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 18,6 mill. | 14,0 mill. | 12,6 mill. |
| Sum driftsinntekter | 18,7 mill. | 14,0 mill. | 12,6 mill. |
| Lønnskostnader | 2,0 mill. | 1,9 mill. | 1,7 mill. |
| Sum driftskostnader | 17,4 mill. | 13,3 mill. | 13,1 mill. |
| Driftsresultat | 1,3 mill. | 743 959 | -478 230 |
| Finansinntekter | 2 | 651 | 15 |
| Annen rentekostnad | 5 574 | 1 646 | 210 |
| Finanskostnader | 5 574 | 1 646 | 210 |
| Netto finans | -5 573 | -995 | -195 |
| Resultat før skatt | 1,3 mill. | 742 964 | -478 425 |
| Skattekostnad | 290 005 | 58 896 | 0 |
| Årsresultat | 1,0 mill. | 684 068 | -478 425 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 554 068 | 139 264 | 190 254 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | 799 079 | 556 951 |
| Fordringer | 301 794 | 942 926 | 208 711 |
| Bankinnskudd | 1,1 mill. | 170 699 | 125 009 |
| Omløpsmidler | 2,4 mill. | 1,9 mill. | 890 671 |
| Sum eiendeler | 3,0 mill. | 2,1 mill. | 1,1 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 1,7 mill. | 634 510 | -49 557 |
| Sum egenkapital | 1,7 mill. | 664 510 | -19 557 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 1,0 mill. | 1,4 mill. | 1,1 mill. |
| Sum gjeld | 1,3 mill. | 1,4 mill. | 1,1 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.