Batch No7 AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Bærum i Akershus, stiftet i 2012. Selskapet har en omsetning på 1,3 mill. kr i siste regnskapsår.
Import og salg av alkoholholdige og alkoholfrie drikkevarer og alt som står i naturlig forbindelse med dette.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 495 selskaper).
35,9 prosentpoeng over bransjen
3,3 prosentpoeng over bransjen
6,05× over bransjen
0,73× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 1,3 mill. | 947 306 | 2,2 mill. |
| Sum driftsinntekter | 1,3 mill. | 947 906 | 2,2 mill. |
| Lønnskostnader | 2 282 | 112 136 | 301 772 |
| Sum driftskostnader | 774 085 | 1,1 mill. | 2,7 mill. |
| Driftsresultat | 499 261 | -180 298 | -530 453 |
| Finansinntekter | 6 738 | 4 257 | 3 358 |
| Rentekostnad, konsern | — | — | 1 951 |
| Annen rentekostnad | 212 | 201 | 3 517 |
| Finanskostnader | 417 | 201 | 5 468 |
| Netto finans | 6 321 | 4 056 | -2 111 |
| Resultat før skatt | 505 582 | -176 242 | -532 564 |
| Skattekostnad | — | — | 0 |
| Årsresultat | 505 582 | -176 242 | -532 564 |
| Totalresultat | 505 582 | — | -532 564 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer | 0 | — | — |
| Varer | 353 532 | 162 263 | 162 263 |
| Fordringer | 24 697 | 45 983 | -9 241 |
| Bankinnskudd | 726 793 | 256 332 | 226 869 |
| Omløpsmidler | 1,1 mill. | 464 578 | 379 891 |
| Sum eiendeler | 1,1 mill. | 464 578 | 379 891 |
| Innskutt egenkapital | 2,0 mill. | 2,0 mill. | 1,5 mill. |
| Opptjent egenkapital | -1,5 mill. | -2,1 mill. | -3,3 mill. |
| Sum egenkapital | 485 478 | -89 260 | -1,8 mill. |
| Langsiktig gjeld | 475 951 | 115 951 | 1,9 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 143 593 | 437 886 | 266 958 |
| Sum gjeld | 619 544 | 553 837 | 2,2 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (15) — 10 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.