Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Borderless AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Oslo, stiftet i 2017. Selskapet har en omsetning på 26 658 kr i siste regnskapsår.
Nettoperatør og tjenesteleverandør av internettjenester.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (497 selskaper).
41,1 prosentpoeng under bransjen
91,1 prosentpoeng under bransjen
3,27× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 26 658 | 22 065 | 29 834 |
| Sum driftsinntekter | 26 658 | 22 065 | 29 834 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 36 856 | 19 051 | 19 307 |
| Driftsresultat | -10 198 | 3 014 | 10 526 |
| Finansinntekter | — | 0 | 0 |
| Finanskostnader | — | 300 | -300 |
| Netto finans | — | -300 | -300 |
| Resultat før skatt | -10 198 | 2 714 | 10 226 |
| Skattekostnad | 6 064 | 597 | 2 250 |
| Årsresultat | -16 262 | 2 117 | 7 976 |
| Totalresultat | -16 262 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 5 467 | 6 064 |
| Investeringer | — | 0 | 0 |
| Varer | — | — | 0 |
| Fordringer | — | 0 | 0 |
| Bankinnskudd | 16 238 | 15 150 | 26 436 |
| Omløpsmidler | 16 238 | 15 150 | 26 436 |
| Sum eiendeler | 16 238 | 20 617 | 32 500 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -37 762 | -19 383 | -21 500 |
| Sum egenkapital | -7 762 | 10 617 | 8 500 |
| Langsiktig gjeld | 24 000 | 10 000 | 24 000 |
| Kortsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Sum gjeld | 24 000 | 10 000 | 24 000 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (7) — 2 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.