Brecom AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Nes i Akershus, stiftet i 2008. Selskapet har en omsetning på 9,5 mill. kr i siste regnskapsår.
Selskapets formål er å markedsføre og selge utstyr i forbindelse med jakt og friluftsliv. I tillegg hva styre finner interessant for selskapet.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (19 844 selskaper).
6,2 prosentpoeng under bransjen
37,5 prosentpoeng under bransjen
0,60× under bransjen
28,63× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 9,5 mill. | 10,9 mill. | 10,4 mill. |
| Sum driftsinntekter | 9,5 mill. | 10,9 mill. | 10,4 mill. |
| Lønnskostnader | 1,7 mill. | 2,1 mill. | 2,8 mill. |
| Sum driftskostnader | 9,9 mill. | 11,0 mill. | 12,8 mill. |
| Driftsresultat | -402 578 | -127 207 | -2,3 mill. |
| Finansinntekter | 81 954 | 23 104 | 38 355 |
| Annen rentekostnad | 798 114 | 830 011 | 691 859 |
| Finanskostnader | 812 614 | 948 485 | 780 481 |
| Netto finans | -730 660 | -925 380 | -742 127 |
| Resultat før skatt | -1,1 mill. | -1,1 mill. | -3,1 mill. |
| Skattekostnad | — | 0 | 6 203 |
| Årsresultat | -1,1 mill. | -1,1 mill. | -3,1 mill. |
| Totalresultat | -1,1 mill. | -1,1 mill. | -3,1 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 10 776 | 42 189 | 81 645 |
| Investeringer | — | — | 8 960 |
| Varer | 4,4 mill. | 5,3 mill. | 6,1 mill. |
| Fordringer | 5,3 mill. | 4,0 mill. | 5,0 mill. |
| Bankinnskudd | 58 133 | 60 683 | 104 627 |
| Omløpsmidler | 9,8 mill. | 9,4 mill. | 11,2 mill. |
| Sum eiendeler | 9,8 mill. | 9,4 mill. | 11,3 mill. |
| Innskutt egenkapital | 120 000 | 120 000 | 120 000 |
| Opptjent egenkapital | -483 166 | 650 072 | 1,7 mill. |
| Sum egenkapital | -363 166 | 770 072 | 1,8 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 10,2 mill. | 8,6 mill. | 9,5 mill. |
| Sum gjeld | 10,2 mill. | 8,6 mill. | 9,5 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (9) — 4 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.