Capus Midt AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Steinkjer i Trøndelag, stiftet i 2023. Selskapet har en omsetning på 2,6 mill. kr i siste regnskapsår.
Å tilby tjenester knyttet til ansettelse, bemanning og rekruttering av kvalifiserte kandidater til ulike stillinger og roller, samt tjenester som naturlig hører til dette.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (10 228 selskaper).
12,1 prosentpoeng under bransjen
66,4 prosentpoeng under bransjen
1,28× under bransjen
31,66× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 2,5 mill. | 571 802 | 87 000 |
| Sum driftsinntekter | 2,6 mill. | 571 802 | 87 000 |
| Lønnskostnader | 1,7 mill. | 801 441 | — |
| Sum driftskostnader | 2,7 mill. | 1,3 mill. | 92 626 |
| Driftsresultat | -100 194 | -689 835 | -5 626 |
| Finansinntekter | 43 | — | — |
| Annen rentekostnad | 575 | — | — |
| Finanskostnader | 575 | — | — |
| Netto finans | -532 | — | — |
| Resultat før skatt | -100 725 | -689 835 | -5 626 |
| Skattekostnad | -22 160 | -154 227 | 0 |
| Årsresultat | -78 565 | -535 608 | -5 626 |
| Totalresultat | -78 565 | -535 608 | -5 626 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 176 387 | 163 321 | 0 |
| Fordringer | 226 904 | 86 875 | 54 304 |
| Bankinnskudd | 369 634 | 151 555 | 124 471 |
| Omløpsmidler | 596 537 | 238 430 | 178 775 |
| Sum eiendeler | 772 924 | 401 751 | 178 775 |
| Innskutt egenkapital | 594 430 | 594 430 | 94 430 |
| Opptjent egenkapital | -619 799 | -541 234 | -5 626 |
| Sum egenkapital | -25 369 | 53 196 | 88 804 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 798 293 | 348 554 | 89 971 |
| Sum gjeld | 798 293 | 348 554 | 89 971 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (24) — 19 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.