Cila Solution AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Karmøy i Rogaland, stiftet i 2015. Selskapet har en omsetning på 2,2 mill. kr i siste regnskapsår.
Import og salg av verktøy, utstyr og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, samt deltakelse i andre selskaper innenfor samme bransje og ellers hva som naturlig hører inn under denne type virksomhet.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 490 selskaper).
1,4 prosentpoeng under bransjen
1,5 prosentpoeng under bransjen
0,33× under bransjen
1,00× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 2,2 mill. | 1,0 mill. | 600 772 |
| Sum driftsinntekter | 2,2 mill. | 1,1 mill. | 600 772 |
| Lønnskostnader | 602 615 | 250 357 | 25 488 |
| Sum driftskostnader | 2,1 mill. | 878 427 | 547 043 |
| Driftsresultat | 42 797 | 259 189 | 53 729 |
| Finansinntekter | 2 522 | 190 | 281 |
| Annen rentekostnad | 440 | 351 | 1 974 |
| Finanskostnader | 2 173 | 8 362 | -1 974 |
| Netto finans | 349 | -8 172 | -1 693 |
| Resultat før skatt | 43 146 | 251 017 | 52 037 |
| Skattekostnad | 9 589 | 55 531 | 8 678 |
| Årsresultat | 33 557 | 195 486 | 43 359 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 260 533 | 31 526 | 213 160 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | 431 477 | 248 242 |
| Fordringer | 213 097 | 297 536 | 2 682 |
| Bankinnskudd | 331 412 | 54 261 | 135 898 |
| Omløpsmidler | 1,1 mill. | 783 274 | 386 823 |
| Sum eiendeler | 1,3 mill. | 814 800 | 599 983 |
| Innskutt egenkapital | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Opptjent egenkapital | 467 492 | 433 936 | 238 450 |
| Sum egenkapital | 517 492 | 483 936 | 288 450 |
| Langsiktig gjeld | — | 6 936 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 803 640 | 323 929 | 311 533 |
| Sum gjeld | 803 640 | 330 865 | 311 533 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.