Cinclus AS er et aksjeselskap innen uoppgitt næring med hjemsted i Oslo, stiftet i 2006.
Å foreta lønnsomme investeringer i selskaper med stort potensial, enten dette er som følge av vekst, restrukturering eller annet, ta aktiv del i utviklingen av disse selskapene og deretter realisere investeringene med størst mulig gevinst.
Mot medianen for uoppgitt næring (6 282 selskaper).
132,7 prosentpoeng under bransjen
2,49× under bransjen
3,18× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 0 | -35,3 mill. | -39,8 mill. |
| Sum driftsinntekter | — | -35,3 mill. | -39,8 mill. |
| Sum driftskostnader | -49 687 | 4,4 mill. | 1,7 mill. |
| Driftsresultat | 49 687 | -39,6 mill. | -41,6 mill. |
| Finansinntekter | 2 593 | 2 842 | 330 319 |
| Rentekostnad, konsern | 0 | 113 209 | 45 302 |
| Annen rentekostnad | 18 396 | 33 640 | 407 |
| Finanskostnader | 18 396 | -38,4 mill. | -35,9 mill. |
| Netto finans | -15 803 | 38,4 mill. | 36,2 mill. |
| Resultat før skatt | 33 884 | -1,3 mill. | -5,3 mill. |
| Årsresultat | 33 884 | -1,3 mill. | -5,3 mill. |
| Totalresultat | 33 884 | -1,3 mill. | -5,3 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 4,0 mill. |
| Investeringer | — | — | 35,3 mill. |
| Fordringer | — | — | 34 |
| Bankinnskudd | 157 409 | 41 429 | 25 120 |
| Omløpsmidler | 157 409 | 41 429 | 35,3 mill. |
| Sum eiendeler | 157 409 | 41 429 | 39,3 mill. |
| Innskutt egenkapital | 7,3 mill. | 7,3 mill. | 7,3 mill. |
| Opptjent egenkapital | -7,4 mill. | -9,4 mill. | -8,1 mill. |
| Sum egenkapital | -73 831 | -2,1 mill. | -799 361 |
| Langsiktig gjeld | — | 1,7 mill. | 39,9 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 231 239 | 350 828 | 178 656 |
| Sum gjeld | 231 239 | 2,1 mill. | 40,1 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (77) — 72 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.