Codefusion AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Sandnes i Rogaland, stiftet i 2023. Selskapet har en omsetning på 5,6 mill. kr i siste regnskapsår.
Selge tjenester og varer innen forretningsmessig tjenesteyting, rådgivning samt systemintegrasjon, utvikling, drift og vedlikehold av IKT systemer for næringslivet og offentlig forvaltning og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 805 selskaper).
1,7 prosentpoeng over bransjen
3,6 prosentpoeng over bransjen
0,82× over bransjen
0,50× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 5,6 mill. | 5,5 mill. | 2,3 mill. |
| Sum driftsinntekter | 5,6 mill. | 5,5 mill. | 2,3 mill. |
| Lønnskostnader | 13 652 | 32 307 | 9 385 |
| Sum driftskostnader | 5,2 mill. | 5,0 mill. | 2,2 mill. |
| Driftsresultat | 339 649 | 475 961 | 36 496 |
| Finansinntekter | 13 040 | 31 385 | 18 020 |
| Annen rentekostnad | 1 968 | 273 | — |
| Finanskostnader | 25 894 | 35 838 | 1 671 |
| Netto finans | -12 854 | -4 453 | 16 349 |
| Resultat før skatt | 326 795 | 471 508 | 52 845 |
| Skattekostnad | 73 405 | 106 817 | 11 626 |
| Årsresultat | 253 390 | 364 691 | 41 219 |
| Totalresultat | 253 390 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer | 0 | — | — |
| Varer | 0 | — | — |
| Fordringer | 670 080 | 0 | 410 875 |
| Bankinnskudd | 517 595 | 677 060 | 1,5 mill. |
| Omløpsmidler | 1,2 mill. | 677 060 | 1,9 mill. |
| Sum eiendeler | 1,2 mill. | 677 060 | 1,9 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 659 301 | 405 911 | 41 220 |
| Sum egenkapital | 689 301 | 435 911 | 71 220 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 498 374 | 241 149 | 1,8 mill. |
| Sum gjeld | 498 374 | 241 149 | 1,8 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (12) — 7 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.