Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Codelaw Ødegaard er en enkeltpersonforetak innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Oslo. Selskapet har en omsetning på 513 030 kr i siste regnskapsår.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (5 357 selskaper).
52,6 prosentpoeng over bransjen
220,3 prosentpoeng under bransjen
1,47× under bransjen
2,25× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 513 030 | 1,5 mill. | 1,6 mill. |
| Sum driftsinntekter | 513 030 | 1,5 mill. | 1,6 mill. |
| Lønnskostnader | 0 | 0 | — |
| Sum driftskostnader | 157 381 | 303 976 | 350 577 |
| Driftsresultat | 355 650 | 1,2 mill. | 1,2 mill. |
| Finansinntekter | 29 | 111 | 8 |
| Annen rentekostnad | 404 688 | -7 363 | 9 833 |
| Finanskostnader | 404 688 | -7 363 | 9 833 |
| Netto finans | -404 659 | 7 474 | -9 825 |
| Resultat før skatt | — | 1,2 mill. | 1,2 mill. |
| Årsresultat | -49 009 | 1,2 mill. | 1,2 mill. |
| Totalresultat | — | — | 1,2 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer | 0 | 0 | — |
| Varer | 0 | 0 | — |
| Fordringer | 156 514 | 300 921 | 387 647 |
| Bankinnskudd | 24 419 | 19 622 | 276 |
| Omløpsmidler | 180 933 | 320 543 | 387 923 |
| Sum eiendeler | 180 933 | 320 543 | 387 923 |
| Opptjent egenkapital | — | -354 960 | -227 268 |
| Sum egenkapital | -302 251 | -354 960 | -227 268 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 483 185 | 675 503 | 615 191 |
| Sum gjeld | 483 185 | 675 503 | 615 191 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (9) — 4 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.