Comfortservice AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Askvoll i Vestland, stiftet i 2010. Selskapet har en omsetning på 1,3 mill. kr i siste regnskapsår.
Salg og montering av varmepumpe og andre produkter/tjenester som naturleg hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og slag av askjer eller på annen måte gjøre seg interresert i andre foretak.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 875 selskaper).
20,7 prosentpoeng over bransjen
13,8 prosentpoeng under bransjen
0,65× under bransjen
2,40× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 1,1 mill. | 1,7 mill. | 2,2 mill. |
| Sum driftsinntekter | 1,3 mill. | 1,7 mill. | 2,2 mill. |
| Lønnskostnader | 119 369 | 528 084 | 739 705 |
| Sum driftskostnader | 946 151 | 1,6 mill. | 2,3 mill. |
| Driftsresultat | 312 663 | 85 893 | -23 589 |
| Finansinntekter | 19 | 3 882 | 4 925 |
| Annen rentekostnad | 40 764 | 78 311 | 75 657 |
| Finanskostnader | 40 764 | 78 311 | 75 657 |
| Netto finans | -40 745 | -74 429 | -70 732 |
| Resultat før skatt | 271 918 | 11 464 | -94 321 |
| Årsresultat | 271 918 | 11 464 | -94 321 |
| Totalresultat | 271 918 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 168 352 | 270 624 | 375 410 |
| Investeringer | 0 | — | — |
| Varer | 21 188 | 183 675 | 289 639 |
| Fordringer | 91 603 | 179 380 | 199 960 |
| Bankinnskudd | 7 094 | 2 854 | 29 268 |
| Omløpsmidler | 119 885 | 365 909 | 518 867 |
| Sum eiendeler | 288 237 | 636 533 | 894 277 |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | -31 448 | -303 365 | -314 828 |
| Sum egenkapital | 68 552 | -203 365 | -214 828 |
| Langsiktig gjeld | 72 373 | 296 555 | 362 042 |
| Kortsiktig gjeld | 147 312 | 543 342 | 747 063 |
| Sum gjeld | 219 685 | 839 897 | 1,1 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.