Completion Services AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Stavanger i Rogaland, stiftet i 2008. Selskapet har 11 ansatte og en omsetning på 21,5 mill. kr i siste regnskapsår.
Salg, service, konsulentvirksomhet tilknyttet system- og programvare samt hav hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 805 selskaper).
23,7 prosentpoeng over bransjen
52,9 prosentpoeng under bransjen
0,55× under bransjen
64,23× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 21,5 mill. | 21,9 mill. | 19,9 mill. |
| Sum driftsinntekter | 21,5 mill. | 21,9 mill. | 19,9 mill. |
| Lønnskostnader | 13,1 mill. | 12,7 mill. | 10,7 mill. |
| Sum driftskostnader | 15,4 mill. | 14,8 mill. | 12,8 mill. |
| Driftsresultat | 6,0 mill. | 7,2 mill. | 7,1 mill. |
| Finansinntekter | 92 818 | 146 477 | 100 812 |
| Annen rentekostnad | — | — | 4 |
| Finanskostnader | 5 460 | 292 | 3 598 |
| Netto finans | 87 358 | 146 185 | 97 213 |
| Resultat før skatt | 6,1 mill. | 7,3 mill. | 7,2 mill. |
| Skattekostnad | 1,3 mill. | 1,6 mill. | 1,6 mill. |
| Årsresultat | 4,8 mill. | 5,7 mill. | 5,6 mill. |
| Totalresultat | 4,8 mill. | 5,7 mill. | 5,6 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 72 677 | 3 505 | 12 885 |
| Investeringer | 413 171 | 392 062 | 369 429 |
| Fordringer | 1,8 mill. | 4,3 mill. | 5,0 mill. |
| Bankinnskudd | 7,5 mill. | 8,8 mill. | 7,4 mill. |
| Omløpsmidler | 9,8 mill. | 13,5 mill. | 12,8 mill. |
| Sum eiendeler | 9,9 mill. | 13,5 mill. | 12,8 mill. |
| Innskutt egenkapital | 105 000 | 105 000 | 105 000 |
| Opptjent egenkapital | 45 701 | 666 661 | 949 172 |
| Sum egenkapital | 150 701 | 771 661 | 1,1 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 771 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 9,7 mill. | 12,7 mill. | 11,7 mill. |
| Sum gjeld | 9,7 mill. | 12,7 mill. | 11,7 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (20) — 15 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.