Concept Tech AS er et aksjeselskap innen forretningsmessig tjenesteyting med hjemsted i Østre Toten i Innlandet, stiftet i 2006. Selskapet har en omsetning på 30,5 mill. kr i siste regnskapsår.
Investeringer i tekniske utstyr, driftsutstyr og virksomheter samt konsulent tjenester. Konsulentvirksomhet innen teknisk rådgiving og strategi.
Mot medianen for forretningsmessig tjenesteyting (3 274 selskaper).
8,4 prosentpoeng over bransjen
16,4 prosentpoeng under bransjen
1,52× over bransjen
3,53× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 27,9 mill. | 6,2 mill. | — |
| Sum driftsinntekter | 30,5 mill. | 6,2 mill. | — |
| Lønnskostnader | — | — | 0 |
| Sum driftskostnader | 25,8 mill. | 6,2 mill. | 24 145 |
| Driftsresultat | 4,6 mill. | 42 298 | -24 145 |
| Finansinntekter | 102 764 | 37 099 | 257 |
| Rentekostnad, konsern | 2,0 mill. | — | — |
| Annen rentekostnad | — | 1 868 | — |
| Finanskostnader | 2,0 mill. | 1 868 | — |
| Netto finans | -1,9 mill. | 35 231 | 257 |
| Resultat før skatt | 2,7 mill. | 77 529 | -23 888 |
| Skattekostnad | 190 385 | — | 0 |
| Årsresultat | 2,5 mill. | 77 529 | -23 888 |
| Totalresultat | — | — | -23 888 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 6,4 mill. | 11,0 mill. | 0 |
| Investeringer | 0 | 0 | — |
| Fordringer | 2,9 mill. | 2,3 mill. | 444 487 |
| Bankinnskudd | 4,5 mill. | 1,4 mill. | 2 609 |
| Omløpsmidler | 7,3 mill. | 3,7 mill. | 447 096 |
| Sum eiendeler | 13,7 mill. | 14,7 mill. | 447 096 |
| Innskutt egenkapital | 200 000 | 200 000 | 1,6 mill. |
| Opptjent egenkapital | 2,5 mill. | 53 640 | -1,2 mill. |
| Sum egenkapital | 2,7 mill. | 253 640 | 447 096 |
| Langsiktig gjeld | — | 13,8 mill. | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 2,5 mill. | 706 502 | 0 |
| Sum gjeld | 11,0 mill. | 14,5 mill. | 0 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (17) — 12 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.