Conco AS er et aksjeselskap innen forretningsmessig tjenesteyting med hjemsted i Nittedal i Akershus, stiftet i 2014. Selskapet har en omsetning på 1,9 mill. kr i siste regnskapsår.
Containerutleie, transport, rivning, rydding, kjøp av dødsbo, handel, rehab eiendom, kjøp/salg av eiendom, montering, demontering interiør, gressklipping, reklame produksjon og montering og ellers annet beslektet med dette.
Mot medianen for forretningsmessig tjenesteyting (3 274 selskaper).
0,9 prosentpoeng over bransjen
17,3 prosentpoeng under bransjen
0,18× under bransjen
3,77× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 1,9 mill. | 1,9 mill. | 1,9 mill. |
| Sum driftsinntekter | 1,9 mill. | 1,9 mill. | 1,9 mill. |
| Lønnskostnader | 485 920 | 755 896 | 721 421 |
| Sum driftskostnader | 1,7 mill. | 1,8 mill. | 1,7 mill. |
| Driftsresultat | 142 198 | 98 399 | 177 257 |
| Finansinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Annen rentekostnad | 22 497 | 4 077 | 110 |
| Finanskostnader | 22 497 | 4 077 | 110 |
| Netto finans | -22 497 | -4 077 | -110 |
| Resultat før skatt | 119 701 | 94 322 | 177 147 |
| Skattekostnad | 21 854 | 0 | 0 |
| Årsresultat | 97 847 | 94 322 | 177 147 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | — | 0 | 0 |
| Anleggsmidler | 283 080 | 372 480 | 2 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | — | 0 |
| Fordringer | 142 422 | 93 619 | 92 695 |
| Bankinnskudd | 185 149 | 157 441 | 126 466 |
| Omløpsmidler | 327 571 | 251 061 | 219 161 |
| Sum eiendeler | 610 651 | 623 541 | 219 163 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 86 631 | -11 216 | -105 538 |
| Sum egenkapital | 116 631 | 18 784 | -75 538 |
| Langsiktig gjeld | — | 399 293 | 120 181 |
| Kortsiktig gjeld | 259 927 | 205 464 | 174 520 |
| Sum gjeld | 494 020 | 604 757 | 294 701 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.