Conlogic AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Bærum i Akershus, stiftet i 2020. Selskapet har en omsetning på 787 350 kr i siste regnskapsår.
Selskapet skal selge tjenester og varer innen husholdning, verksteder og industri, og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 490 selskaper).
21,5 prosentpoeng under bransjen
18,3 prosentpoeng under bransjen
0,48× under bransjen
2,93× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 787 350 | 717 075 | 335 700 |
| Sum driftsinntekter | 787 350 | 717 075 | 335 700 |
| Lønnskostnader | 623 | — | — |
| Sum driftskostnader | 930 793 | 600 321 | 114 188 |
| Driftsresultat | -143 443 | 116 754 | 221 512 |
| Finansinntekter | 1 | 10 | 136 |
| Annen rentekostnad | 0 | 115 009 | 44 000 |
| Finanskostnader | 0 | 115 009 | 44 000 |
| Netto finans | 1 | -114 999 | -43 864 |
| Resultat før skatt | -143 442 | 1 755 | 177 648 |
| Skattekostnad | -996 | — | 0 |
| Årsresultat | -142 446 | 1 755 | 177 648 |
| Totalresultat | -142 446 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 34 991 | 84 068 | 136 178 |
| Investeringer | 0 | — | — |
| Varer | 0 | — | — |
| Fordringer | 62 614 | 125 000 | 48 563 |
| Bankinnskudd | 276 285 | 59 223 | 152 259 |
| Omløpsmidler | 338 899 | 184 223 | 200 822 |
| Sum eiendeler | 373 890 | 268 291 | 337 000 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 53 400 | 195 846 | 194 092 |
| Sum egenkapital | 83 400 | 225 846 | 224 092 |
| Langsiktig gjeld | 9 | 1 005 | 71 996 |
| Kortsiktig gjeld | 290 481 | 41 440 | 40 912 |
| Sum gjeld | 290 490 | 42 445 | 112 908 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.