Conmar AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Stavanger i Rogaland, stiftet i 1991. Selskapet har en omsetning på 793 659 kr i siste regnskapsår.
Yte konsulenttjenester og rådgivning innen olje/gass- og shipping industrien samt kjøp og salg av fast eiendom, utleie av fast eiendom og utvikling av fast eiendom.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (10 690 selskaper).
116,2 prosentpoeng under bransjen
46,1 prosentpoeng over bransjen
55,48× over bransjen
0,34× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 467 042 | 2,4 mill. | 1,7 mill. |
| Sum driftsinntekter | 793 659 | 2,5 mill. | 1,7 mill. |
| Lønnskostnader | 1,4 mill. | 1,1 mill. | 861 909 |
| Sum driftskostnader | 0 | 1,4 mill. | 2,9 mill. |
| Driftsresultat | -862 726 | 1,1 mill. | -1,1 mill. |
| Finansinntekter | 0 | 140 438 | 39 786 |
| Annen rentekostnad | 3 372 | 1 624 | 663 |
| Finanskostnader | 0 | 1 624 | 663 |
| Netto finans | 0 | 138 814 | 39 123 |
| Resultat før skatt | -493 533 | 1,2 mill. | -1,1 mill. |
| Skattekostnad | 49 322 | 270 261 | 1,1 mill. |
| Årsresultat | -542 855 | 978 919 | -2,2 mill. |
| Totalresultat | -542 855 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer | 0 | 3,9 mill. | 0 |
| Varer | 0 | 0 | 0 |
| Fordringer | 789 295 | 7 560 | 825 576 |
| Bankinnskudd | 9,5 mill. | 10,7 mill. | 12,0 mill. |
| Omløpsmidler | 10,3 mill. | 14,6 mill. | 12,8 mill. |
| Sum eiendeler | 10,3 mill. | 14,6 mill. | 12,8 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 9,9 mill. | 13,5 mill. | 12,5 mill. |
| Sum egenkapital | 10,0 mill. | 13,6 mill. | 12,6 mill. |
| Langsiktig gjeld | 0 | 5 313 | 14 707 |
| Kortsiktig gjeld | 179 471 | 1,1 mill. | 238 814 |
| Sum gjeld | 234 106 | 1,1 mill. | 253 521 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (9) — 4 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.