Laster …
Construction AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Etnedal i Innlandet, stiftet i 2021.
Investeringer av enhver art i andre selskaper og virksomheter. Selskapet kan også eie fast eiendom og leie ut personell.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (19 826 selskaper).
59,6 prosentpoeng over bransjen
8,55× over bransjen
0,56× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftskostnader | 50 892 | 14 294 | 35 695 |
| Driftsresultat | -50 892 | -14 294 | -35 695 |
| Finansinntekter | 594 595 | 1,5 mill. | 1,0 mill. |
| Finanskostnader | 16 893 | — | — |
| Netto finans | 577 702 | 1,5 mill. | 1,0 mill. |
| Resultat før skatt | 526 810 | 1,4 mill. | 972 216 |
| Skattekostnad | 4 322 | 1 812 | -7 188 |
| Årsresultat | 522 488 | 1,4 mill. | 979 404 |
| Totalresultat | 522 488 | 1,4 mill. | 979 404 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1,5 mill. | 1,5 mill. | 528 142 |
| Investeringer | — | 216 893 | 204 887 |
| Fordringer | 2,4 mill. | 2,0 mill. | 1,0 mill. |
| Bankinnskudd | 593 570 | 269 267 | 851 536 |
| Omløpsmidler | 3,0 mill. | 2,5 mill. | 2,1 mill. |
| Sum eiendeler | 4,6 mill. | 4,0 mill. | 2,6 mill. |
| Innskutt egenkapital | 544 000 | 544 000 | 544 000 |
| Opptjent egenkapital | 3,7 mill. | 3,5 mill. | 2,0 mill. |
| Sum egenkapital | 4,3 mill. | 4,0 mill. | 2,6 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 300 000 | — | — |
| Sum gjeld | 300 000 | 0 | 0 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.