Copysafe AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Harstad i Troms, stiftet i 2016. Selskapet har 10 ansatte og en omsetning på 21,9 mill. kr i siste regnskapsår.
Handelsvirksomhet av kontor- og butikkmateriell rettet mot landsdelen, samt annen virksomhet som naturlig faller inn under dette, herunder også å delta i andre selskaper.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 495 selskaper).
10,8 prosentpoeng over bransjen
34,3 prosentpoeng over bransjen
2,04× over bransjen
0,21× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 21,9 mill. | 21,2 mill. | 23,1 mill. |
| Sum driftsinntekter | 21,9 mill. | 21,2 mill. | 23,2 mill. |
| Lønnskostnader | 5,6 mill. | 5,4 mill. | 4,6 mill. |
| Sum driftskostnader | 18,8 mill. | 18,7 mill. | 20,6 mill. |
| Driftsresultat | 3,1 mill. | 2,5 mill. | 2,6 mill. |
| Finansinntekter | 363 025 | 350 876 | 147 636 |
| Annen rentekostnad | 6 486 | 723 | — |
| Finanskostnader | 6 486 | 723 | 0 |
| Netto finans | 356 539 | 350 153 | 147 636 |
| Resultat før skatt | 3,4 mill. | 2,9 mill. | 2,7 mill. |
| Skattekostnad | 756 679 | 602 785 | 630 990 |
| Årsresultat | 2,7 mill. | 2,3 mill. | 2,1 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1,4 mill. | 3,6 mill. | 3,1 mill. |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | 1,6 mill. | 1,5 mill. |
| Fordringer | 5,0 mill. | 3,4 mill. | 2,9 mill. |
| Bankinnskudd | 11,3 mill. | 11,9 mill. | 10,4 mill. |
| Omløpsmidler | 17,9 mill. | 16,8 mill. | 14,8 mill. |
| Sum eiendeler | 19,4 mill. | 20,4 mill. | 17,9 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 14,5 mill. | 16,4 mill. | 14,2 mill. |
| Sum egenkapital | 14,5 mill. | 16,5 mill. | 14,2 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 4,9 mill. | 4,0 mill. | 3,7 mill. |
| Sum gjeld | 4,9 mill. | 4,0 mill. | 3,7 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.