Dalane Sandblåsing AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Eigersund i Rogaland, stiftet i 2011. Selskapet har en omsetning på 156 000 kr i siste regnskapsår.
Sandblåsing og maling, kjøp og salg av alle typer varer/tjenester. Utleie av egen fast eiendom samt andre typer investeringer, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 763 selskaper).
7,3 prosentpoeng under bransjen
52,7 prosentpoeng over bransjen
46,00× over bransjen
0,38× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 156 000 | 177 960 | 156 000 |
| Sum driftsinntekter | 156 000 | 177 960 | 156 000 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 110 240 | 128 313 | 117 067 |
| Driftsresultat | 45 760 | 49 647 | 38 933 |
| Finansinntekter | — | 52 | — |
| Annen rentekostnad | 57 | — | 37 |
| Finanskostnader | 57 | 5 | 37 |
| Netto finans | -57 | 47 | -37 |
| Resultat før skatt | 45 703 | 49 694 | 38 896 |
| Skattekostnad | 5 561 | 10 332 | 7 568 |
| Årsresultat | 40 142 | 39 362 | 31 328 |
| Totalresultat | 40 142 | 39 362 | 31 328 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1,2 mill. | 1,2 mill. | 1,2 mill. |
| Fordringer | 2 367 | 2 060 | 5 803 |
| Bankinnskudd | 514 208 | 466 994 | 432 712 |
| Omløpsmidler | 516 575 | 469 054 | 438 515 |
| Sum eiendeler | 1,7 mill. | 1,7 mill. | 1,7 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 1,4 mill. | 1,4 mill. | 1,4 mill. |
| Sum egenkapital | 1,5 mill. | 1,5 mill. | 1,5 mill. |
| Langsiktig gjeld | 185 000 | 185 000 | 185 000 |
| Kortsiktig gjeld | 10 806 | 15 026 | 35 450 |
| Sum gjeld | 195 806 | 200 026 | 220 450 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (10) — 5 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.