Danzig AS er et aksjeselskap innen helse- og sosialtjenester med hjemsted i Oslo, stiftet i 2016. Selskapet har en omsetning på 501 000 kr i siste regnskapsår.
Eie og delta i andre selskaper, samt alt som hører naturlig til dette. Drive legesenter, legevirksomhet, annen virksomhet innenfor helseområdet, konsulentvirksomhet, rådgiving og undervisning. Investering i eiendom og alt som står i forbindelse hermed. Korttidsutleie av hus, hytte, leilighet eller rom.
Mot medianen for helse- og sosialtjenester (8 802 selskaper).
74,6 prosentpoeng over bransjen
33,7 prosentpoeng over bransjen
0,39× under bransjen
0,25× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 501 000 | 211 405 | 382 197 |
| Sum driftsinntekter | 501 000 | 211 405 | 382 197 |
| Sum driftskostnader | 90 367 | 113 130 | 382 146 |
| Driftsresultat | 410 633 | 98 275 | 51 |
| Finansinntekter | 2 | 26 | 70 484 |
| Annen rentekostnad | 655 | — | — |
| Finanskostnader | 655 | — | — |
| Netto finans | -653 | 26 | 70 484 |
| Resultat før skatt | 409 980 | 98 301 | 70 535 |
| Skattekostnad | 96 119 | 23 762 | -42 010 |
| Årsresultat | 313 861 | 74 539 | 112 545 |
| Totalresultat | 313 861 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1,4 mill. | 992 662 | 734 682 |
| Investeringer | 0 | — | — |
| Varer | 0 | — | — |
| Fordringer | 305 765 | 305 765 | 294 410 |
| Bankinnskudd | 1 059 | 13 257 | 33 778 |
| Omløpsmidler | 306 824 | 319 022 | 328 188 |
| Sum eiendeler | 1,7 mill. | 1,3 mill. | 1,1 mill. |
| Innskutt egenkapital | 110 000 | 110 000 | 110 000 |
| Opptjent egenkapital | 1,3 mill. | 953 596 | 879 056 |
| Sum egenkapital | 1,4 mill. | 1,1 mill. | 989 056 |
| Langsiktig gjeld | 78 500 | 53 500 | 56 219 |
| Kortsiktig gjeld | 263 810 | 194 589 | 17 596 |
| Sum gjeld | 342 310 | 248 089 | 73 815 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (43) — 38 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.