Dentzone AS er et aksjeselskap innen helse- og sosialtjenester med hjemsted i Fredrikstad i Østfold, stiftet i 2003. Selskapet har en omsetning på 3,9 mill. kr i siste regnskapsår.
Generell tannlegevirksomhet, kjøp/salg, import, fast eiendom.
Mot medianen for helse- og sosialtjenester (8 809 selskaper).
41,5 prosentpoeng over bransjen
11,9 prosentpoeng over bransjen
0,12× over bransjen
0,22× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 3,7 mill. | 3,1 mill. | 8,6 mill. |
| Sum driftsinntekter | 3,9 mill. | 2,7 mill. | 8,7 mill. |
| Lønnskostnader | 1,4 mill. | 1,3 mill. | 1,8 mill. |
| Sum driftskostnader | 2,0 mill. | 1,7 mill. | 7,2 mill. |
| Driftsresultat | 1,9 mill. | 984 403 | 1,5 mill. |
| Finansinntekter | 104 595 | 157 069 | 486 536 |
| Annen rentekostnad | 129 092 | 144 352 | 135 132 |
| Finanskostnader | 129 092 | 167 479 | 736 574 |
| Netto finans | -24 497 | -10 410 | -250 039 |
| Resultat før skatt | 1,9 mill. | 973 993 | 1,3 mill. |
| Skattekostnad | 392 416 | 185 268 | 304 941 |
| Årsresultat | 1,5 mill. | 788 725 | 960 596 |
| Totalresultat | 1,5 mill. | 788 725 | 960 596 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 4,5 mill. | 4,6 mill. | 4,5 mill. |
| Investeringer | 624 456 | 594 704 | 289 586 |
| Fordringer | 163 961 | 171 999 | 826 476 |
| Bankinnskudd | 345 941 | 127 107 | 233 604 |
| Omløpsmidler | 1,1 mill. | 893 810 | 1,3 mill. |
| Sum eiendeler | 5,7 mill. | 5,5 mill. | 5,9 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 3,2 mill. | 3,0 mill. | 3,1 mill. |
| Sum egenkapital | 3,3 mill. | 3,1 mill. | 3,2 mill. |
| Langsiktig gjeld | 1,7 mill. | 1,9 mill. | 2,0 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 680 084 | 522 208 | 694 852 |
| Sum gjeld | 2,4 mill. | 2,4 mill. | 2,7 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (24) — 19 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.