Deva Gruppen AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Oslo, stiftet i 2018. Selskapet har en omsetning på 27,0 mill. kr i siste regnskapsår.
a) import og eksport dagligvarer, salg til butikker samt varesalg via internett til privat og butikker i Europeiske land. b) å leie Bollywood filmer og framvise de filmene i nordiske kinoer.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 490 selskaper).
2,0 prosentpoeng over bransjen
51,5 prosentpoeng under bransjen
0,40× under bransjen
10,79× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 27,0 mill. | 30,2 mill. | 20,4 mill. |
| Sum driftsinntekter | 27,0 mill. | 30,2 mill. | 20,4 mill. |
| Lønnskostnader | 4,5 mill. | 5,2 mill. | 3,3 mill. |
| Sum driftskostnader | 25,6 mill. | 30,6 mill. | 21,6 mill. |
| Driftsresultat | 1,4 mill. | -429 196 | -1,1 mill. |
| Finansinntekter | 101 799 | 118 731 | 2 628 |
| Annen rentekostnad | 390 099 | 124 266 | 161 775 |
| Finanskostnader | 552 808 | 390 981 | 161 775 |
| Netto finans | -451 009 | -272 251 | -159 147 |
| Resultat før skatt | 973 971 | -701 447 | -1,3 mill. |
| Skattekostnad | — | — | 0 |
| Årsresultat | 973 971 | -701 447 | -1,3 mill. |
| Totalresultat | 973 971 | — | — |
| Post | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 336 992 | 346 189 | 259 855 |
| Varer | 10,6 mill. | 7,8 mill. | 4,5 mill. |
| Fordringer | 2,4 mill. | 2,6 mill. | 1,6 mill. |
| Bankinnskudd | 415 386 | 369 892 | 549 351 |
| Omløpsmidler | 13,4 mill. | 10,7 mill. | 6,6 mill. |
| Sum eiendeler | 13,7 mill. | 11,1 mill. | 6,9 mill. |
| Innskutt egenkapital | 1,6 mill. | 1,6 mill. | 1,6 mill. |
| Opptjent egenkapital | -3,1 mill. | -3,7 mill. | -3,0 mill. |
| Sum egenkapital | -1,5 mill. | -2,1 mill. | -1,4 mill. |
| Langsiktig gjeld | 4,5 mill. | 3,4 mill. | 2,7 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 10,7 mill. | 9,7 mill. | 5,6 mill. |
| Sum gjeld | 15,2 mill. | 13,1 mill. | 8,3 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (27) — 22 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.