Endre Eikeseth AS er et aksjeselskap innen uoppgitt næring med hjemsted i Oslo, stiftet i 2017.
Investere i andre norske og utenlandske selskaper, kjøp og salg av aksjer og eiendom eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet vil også kunne investere i spill, enten ved direkte deltakelse eller på annen måte gjøre seg interessert via eksterne aktører. Videre vil selskapet kunne drive konsulentvirksomhet.
Mot medianen for uoppgitt næring (6 282 selskaper).
5,7 prosentpoeng under bransjen
1,86× over bransjen
0,20× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Lønnskostnader | 362 280 | 362 280 | 357 300 |
| Sum driftskostnader | 447 902 | 462 899 | 412 516 |
| Driftsresultat | -447 902 | -462 899 | -412 516 |
| Finansinntekter | 5,8 mill. | 7,7 mill. | 4,0 mill. |
| Annen rentekostnad | 321 444 | 492 227 | 473 539 |
| Finanskostnader | 5,7 mill. | 3,1 mill. | 1,1 mill. |
| Netto finans | 46 879 | 4,6 mill. | 2,8 mill. |
| Resultat før skatt | -401 023 | 4,1 mill. | 2,4 mill. |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | -401 023 | 4,1 mill. | 2,4 mill. |
| Totalresultat | -401 023 | 4,1 mill. | 2,4 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 0 |
| Investeringer | 10,3 mill. | 18,7 mill. | 14,7 mill. |
| Fordringer | 3 999 | — | — |
| Bankinnskudd | 257 438 | 8 427 | 13 109 |
| Omløpsmidler | 10,5 mill. | 18,7 mill. | 14,7 mill. |
| Sum eiendeler | 10,5 mill. | 18,7 mill. | 14,7 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 8,4 mill. | 8,8 mill. | 4,7 mill. |
| Sum egenkapital | 8,4 mill. | 8,8 mill. | 4,7 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 2,1 mill. | 9,9 mill. | 10,1 mill. |
| Sum gjeld | 2,1 mill. | 9,9 mill. | 10,1 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (23) — 18 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.