Energivegen 9 AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Ullensaker i Akershus, stiftet i 2008. Selskapet har en omsetning på 2,2 mill. kr i siste regnskapsår.
Investere i eiendom og utleie av eiendom.
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 778 selskaper).
28,8 prosentpoeng over bransjen
21,1 prosentpoeng over bransjen
0,70× under bransjen
0,24× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2,2 mill. | 3,7 mill. | 2,0 mill. |
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 778 598 | 789 105 | 740 022 |
| Driftsresultat | 1,5 mill. | 2,9 mill. | 1,2 mill. |
| Finansinntekter | 264 | 1 989 | 1 239 |
| Rentekostnad, konsern | 313 514 | 377 101 | 362 510 |
| Annen rentekostnad | 7 904 | — | 115 |
| Finanskostnader | 321 418 | 377 101 | 362 625 |
| Netto finans | -321 154 | -375 112 | -361 386 |
| Resultat før skatt | 1,1 mill. | 2,6 mill. | 864 390 |
| Skattekostnad | 254 535 | 563 483 | 190 191 |
| Årsresultat | 894 539 | 2,0 mill. | 674 199 |
| Totalresultat | 894 539 | 2,0 mill. | 674 199 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | 1,0 mill. | 1,3 mill. | 1,6 mill. |
| Anleggsmidler | 16,8 mill. | 17,8 mill. | 16,7 mill. |
| Fordringer | 230 111 | 303 469 | 641 572 |
| Bankinnskudd | 294 746 | 524 412 | 363 757 |
| Omløpsmidler | 524 857 | 827 881 | 1,0 mill. |
| Sum eiendeler | 17,4 mill. | 18,7 mill. | 17,7 mill. |
| Innskutt egenkapital | 242 000 | 242 000 | 242 000 |
| Opptjent egenkapital | 9,7 mill. | 8,8 mill. | 6,8 mill. |
| Sum egenkapital | 9,9 mill. | 9,0 mill. | 7,0 mill. |
| Langsiktig gjeld | 7,0 mill. | 8,4 mill. | 9,7 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 472 118 | 1,3 mill. | 945 428 |
| Sum gjeld | 7,4 mill. | 9,6 mill. | 10,6 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (30) — 25 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.