Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Entrynor AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Asker i Akershus, stiftet i 2022. Selskapet har en omsetning på 2,3 mill. kr i siste regnskapsår.
Import og salg av RFID og reklame-relaterte produkter.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 495 selskaper).
5,6 prosentpoeng over bransjen
37,0 prosentpoeng under bransjen
0,61× under bransjen
26,17× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 2,3 mill. | 2,2 mill. | 1,8 mill. |
| Sum driftsinntekter | 2,3 mill. | 2,2 mill. | 1,8 mill. |
| Lønnskostnader | 318 938 | 399 708 | 155 529 |
| Sum driftskostnader | 2,1 mill. | 1,9 mill. | 1,8 mill. |
| Driftsresultat | 205 819 | 270 534 | 16 225 |
| Finansinntekter | 11 307 | 74 | 5 050 |
| Annen rentekostnad | 1 188 | — | — |
| Finanskostnader | 3 990 | 2 885 | -6 234 |
| Netto finans | 7 317 | -2 811 | -1 184 |
| Resultat før skatt | 213 137 | 267 724 | 15 040 |
| Skattekostnad | 51 416 | 60 805 | 3 309 |
| Årsresultat | 161 720 | 206 919 | 11 731 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 115 000 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | — | 0 |
| Fordringer | 167 437 | 169 378 | 53 158 |
| Bankinnskudd | 663 985 | 405 273 | 101 343 |
| Omløpsmidler | 831 423 | 574 651 | 154 500 |
| Sum eiendeler | 831 423 | 574 651 | 269 500 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 0 | 43 650 | 11 731 |
| Sum egenkapital | 30 000 | 73 650 | 41 731 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 801 322 | 501 000 | 227 769 |
| Sum gjeld | 801 423 | 501 000 | 227 769 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (9) — 4 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.