Entytech AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Bergen i Vestland, stiftet i 2023. Selskapet har en omsetning på 3,6 mill. kr i siste regnskapsår.
Konsulentvirksomhet knyttet til IT, gjennomføring av IT-relaterte prosjekter, herunder produktutvikling og omsetning av datasystemer, samt alt som derved er forbundet. I denne virksomheten kan investeringer i, og deltakelse i andre selskaper også inngå.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 798 selskaper).
3,9 prosentpoeng over bransjen
22,7 prosentpoeng under bransjen
0,10× under bransjen
1,92× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 3,6 mill. | 3,3 mill. | 1,4 mill. |
| Sum driftsinntekter | 3,6 mill. | 3,6 mill. | 1,4 mill. |
| Lønnskostnader | 2,6 mill. | 2,4 mill. | 1,3 mill. |
| Sum driftskostnader | 3,3 mill. | 3,4 mill. | 1,4 mill. |
| Driftsresultat | 302 433 | 141 740 | 53 245 |
| Finansinntekter | 1 944 | 14 643 | 3 988 |
| Annen rentekostnad | 8 492 | 2 805 | — |
| Finanskostnader | 15 437 | 27 373 | 6 970 |
| Netto finans | -13 494 | -12 730 | -2 982 |
| Resultat før skatt | 288 939 | 129 010 | 50 264 |
| Skattekostnad | 60 253 | 74 217 | 11 058 |
| Årsresultat | 228 686 | 54 793 | 39 206 |
| Totalresultat | — | 54 793 | 39 206 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer | 0 | — | — |
| Fordringer | 565 711 | 1,0 mill. | 785 752 |
| Bankinnskudd | 544 158 | 119 306 | 140 818 |
| Omløpsmidler | 1,1 mill. | 1,2 mill. | 926 570 |
| Sum eiendeler | 1,1 mill. | 1,2 mill. | 926 570 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 322 685 | 93 999 | 39 206 |
| Sum egenkapital | 352 685 | 123 999 | 69 206 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 757 184 | 1,0 mill. | 857 364 |
| Sum gjeld | 757 184 | 1,0 mill. | 857 364 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (45) — 40 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.