Ezzenz AS er et aksjeselskap innen annen tjenesteyting med hjemsted i Bjørnafjorden i Vestland, stiftet i 2004. Selskapet har 16 ansatte og en omsetning på 9,2 mill. kr i siste regnskapsår.
Selskapet skal drive frisørtjenester, hårpleie samt det som naturlig faller inn under dette herunder salg av kosmetikk.
Mot medianen for annen tjenesteyting (5 168 selskaper).
2,6 prosentpoeng over bransjen
13,3 prosentpoeng under bransjen
0,20× under bransjen
5,17× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 9,2 mill. | 6,4 mill. | 5,9 mill. |
| Sum driftsinntekter | 9,2 mill. | 6,4 mill. | 5,9 mill. |
| Lønnskostnader | 6,0 mill. | 3,5 mill. | 3,0 mill. |
| Sum driftskostnader | 8,7 mill. | 5,8 mill. | 5,2 mill. |
| Driftsresultat | 476 125 | 617 455 | 674 645 |
| Finansinntekter | 34 249 | 13 201 | 1 664 |
| Rentekostnad, konsern | 0 | 0 | 0 |
| Annen rentekostnad | 1 763 | 529 | 305 |
| Finanskostnader | 1 763 | 529 | 1 305 |
| Netto finans | 32 486 | 12 672 | 359 |
| Resultat før skatt | 508 611 | 630 127 | 675 004 |
| Skattekostnad | 111 521 | 162 074 | 125 110 |
| Årsresultat | 397 090 | 468 053 | 549 894 |
| Totalresultat | 397 090 | 468 053 | 549 894 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | 0 | 0 | 0 |
| Anleggsmidler | 279 000 | 336 635 | 194 238 |
| Varer | 154 504 | 154 504 | 148 112 |
| Fordringer | 406 729 | 403 677 | 212 226 |
| Bankinnskudd | 2,7 mill. | 1,8 mill. | 1,8 mill. |
| Omløpsmidler | 3,2 mill. | 2,4 mill. | 2,2 mill. |
| Sum eiendeler | 3,5 mill. | 2,7 mill. | 2,4 mill. |
| Innskutt egenkapital | 300 000 | 300 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 206 105 | 114 402 | 219 349 |
| Sum egenkapital | 506 105 | 414 402 | 319 349 |
| Langsiktig gjeld | 29 780 | 34 672 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 3,0 mill. | 2,3 mill. | 2,0 mill. |
| Sum gjeld | 3,0 mill. | 2,3 mill. | 2,0 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (7) — 2 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.