Facility Support AS er et aksjeselskap innen forretningsmessig tjenesteyting med hjemsted i Lier i Buskerud, stiftet i 2018. Selskapet har en omsetning på 2,6 mill. kr i siste regnskapsår.
Administrasjon, drift, koordinering, vedlikehold, tømrerarbeid, flytting samt det som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp av salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Mot medianen for forretningsmessig tjenesteyting (3 750 selskaper).
19,2 prosentpoeng under bransjen
83,0 prosentpoeng under bransjen
1,06× under bransjen
3,68× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 2,6 mill. | 1,7 mill. | 1,7 mill. |
| Sum driftsinntekter | 2,6 mill. | 1,9 mill. | 2,2 mill. |
| Lønnskostnader | 566 990 | 542 489 | 864 946 |
| Sum driftskostnader | 3,0 mill. | 2,0 mill. | 2,3 mill. |
| Driftsresultat | -391 777 | -65 919 | -125 628 |
| Finansinntekter | 0 | 254 | 52 875 |
| Annen rentekostnad | 33 320 | 29 451 | 34 078 |
| Finanskostnader | 33 320 | 29 451 | 34 078 |
| Netto finans | -33 320 | -29 197 | 18 797 |
| Resultat før skatt | -425 098 | -95 116 | -106 831 |
| Skattekostnad | 0 | 10 861 | -10 861 |
| Årsresultat | -425 098 | -105 977 | -95 970 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 400 490 | 400 490 | 548 461 |
| Fordringer | 105 549 | 219 823 | 822 352 |
| Bankinnskudd | 136 466 | 250 906 | 168 441 |
| Omløpsmidler | 242 015 | 470 729 | 990 793 |
| Sum eiendeler | 642 505 | 871 219 | 1,5 mill. |
| Innskutt egenkapital | 230 000 | 230 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -538 347 | -113 249 | -7 667 |
| Sum egenkapital | -308 347 | 116 751 | 22 333 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 950 852 | 754 468 | 1,5 mill. |
| Sum gjeld | 950 852 | 754 468 | 1,5 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (11) — 6 flere selskaper er registrert på adressen.
2 varemerker · 0 patenter · 0 design registrert hos Patentstyret
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.