Fire-E AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Kongsberg i Buskerud, stiftet i 2022. Selskapet har 5 ansatte og en omsetning på 6,0 mill. kr i siste regnskapsår.
Konsulentvirksomhet og byggteknisk rådgivning, herunder bl.a. brannteknisk rådgivning.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (10 690 selskaper).
8,7 prosentpoeng over bransjen
7,5 prosentpoeng under bransjen
0,01× over bransjen
0,90× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 6,0 mill. | 5,0 mill. | 41 400 |
| Sum driftsinntekter | 6,0 mill. | 5,0 mill. | 141 400 |
| Lønnskostnader | 4,2 mill. | 3,3 mill. | 0 |
| Sum driftskostnader | 5,0 mill. | 3,8 mill. | 58 065 |
| Driftsresultat | 972 140 | 1,2 mill. | 83 335 |
| Finansinntekter | 35 | 0 | 15 092 |
| Rentekostnad, konsern | — | — | 0 |
| Annen rentekostnad | 6 914 | 6 888 | 0 |
| Finanskostnader | 6 914 | 6 888 | -7 442 |
| Netto finans | -6 879 | -6 888 | 7 650 |
| Resultat før skatt | 965 261 | 1,2 mill. | 90 985 |
| Skattekostnad | 221 318 | 223 213 | 50 274 |
| Årsresultat | 743 943 | 938 976 | 40 711 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 110 633 | 136 646 | 0 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Varer | — | — | 0 |
| Fordringer | 968 463 | 967 268 | 6 487 |
| Bankinnskudd | 1,1 mill. | 1,1 mill. | 113 204 |
| Omløpsmidler | 2,0 mill. | 2,0 mill. | 119 691 |
| Sum eiendeler | 2,2 mill. | 2,2 mill. | 119 691 |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 91 930 | 91 930 |
| Opptjent egenkapital | 850 981 | 915 108 | -23 868 |
| Sum egenkapital | 950 981 | 1,0 mill. | 68 062 |
| Langsiktig gjeld | — | 826 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 1,2 mill. | 1,2 mill. | 51 629 |
| Sum gjeld | 1,2 mill. | 1,2 mill. | 51 629 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (34) — 29 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.