Flexera Software AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Oslo, stiftet i 2014. Selskapet har en omsetning på 20,5 mill. kr i siste regnskapsår.
Salg og markedsføring av programvare og kompatible aktiviteter.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 495 selskaper).
1,6 prosentpoeng over bransjen
14,3 prosentpoeng under bransjen
0,29× under bransjen
2,25× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 20,5 mill. | 50,6 mill. | 53,5 mill. |
| Sum driftsinntekter | 20,5 mill. | 50,6 mill. | 53,5 mill. |
| Lønnskostnader | 6,3 mill. | 10,8 mill. | 14,5 mill. |
| Sum driftskostnader | 19,5 mill. | 48,0 mill. | 52,0 mill. |
| Driftsresultat | 1,0 mill. | 2,5 mill. | 1,5 mill. |
| Finansinntekter | 13 958 | 39 648 | — |
| Annen rentekostnad | 5 298 | 6 459 | 430 |
| Finanskostnader | 5 298 | 6 459 | 430 |
| Netto finans | 8 661 | 33 189 | -430 |
| Resultat før skatt | 1,0 mill. | 2,5 mill. | 1,5 mill. |
| Skattekostnad | 222 192 | 566 657 | 333 771 |
| Årsresultat | 800 165 | 2,0 mill. | 1,2 mill. |
| Totalresultat | 800 165 | 2,0 mill. | 1,2 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 4 858 | 77 307 |
| Fordringer | 15,7 mill. | 24,4 mill. | 62,3 mill. |
| Bankinnskudd | 23,6 mill. | 15,5 mill. | 2,1 mill. |
| Omløpsmidler | 39,4 mill. | 39,9 mill. | 64,4 mill. |
| Sum eiendeler | 39,4 mill. | 39,9 mill. | 64,5 mill. |
| Innskutt egenkapital | 950 000 | 950 000 | 950 000 |
| Opptjent egenkapital | 9,4 mill. | 8,6 mill. | 6,6 mill. |
| Sum egenkapital | 10,4 mill. | 9,6 mill. | 7,6 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 29,0 mill. | 30,3 mill. | 56,9 mill. |
| Sum gjeld | 29,0 mill. | 30,3 mill. | 56,9 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (23) — 18 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.