Flowpro Dynamics AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Bærum i Akershus, stiftet i 2022. Selskapet har en omsetning på 10,9 mill. kr i siste regnskapsår.
Utvikle, bruke og kommersialisere software, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 798 selskaper).
2,9 prosentpoeng over bransjen
44,7 prosentpoeng over bransjen
100,86× over bransjen
0,21× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 10,9 mill. | 8,4 mill. | 4,5 mill. |
| Sum driftsinntekter | 10,9 mill. | 8,4 mill. | 4,5 mill. |
| Lønnskostnader | 21 594 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 10,1 mill. | 7,2 mill. | 3,1 mill. |
| Driftsresultat | 789 559 | 1,2 mill. | 1,3 mill. |
| Finansinntekter | 27 371 | 2 416 | 1 005 |
| Annen rentekostnad | 317 | 5 683 | 1 744 |
| Finanskostnader | 29 999 | 26 670 | 11 577 |
| Netto finans | -2 628 | -24 254 | -10 572 |
| Resultat før skatt | 786 931 | 1,2 mill. | 1,3 mill. |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 292 275 |
| Årsresultat | 786 931 | 1,2 mill. | 1,0 mill. |
| Totalresultat | 786 931 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 491 663 | 0 | -500 000 |
| Fordringer | 1,5 mill. | 2,4 mill. | 1,4 mill. |
| Bankinnskudd | 1,2 mill. | 152 832 | 1,6 mill. |
| Omløpsmidler | 2,7 mill. | 2,6 mill. | 3,0 mill. |
| Sum eiendeler | 3,2 mill. | 2,6 mill. | 2,5 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 3,2 mill. | 2,4 mill. | 1,2 mill. |
| Sum egenkapital | 3,2 mill. | 2,4 mill. | 1,2 mill. |
| Langsiktig gjeld | -1 402 | 0 | 64 397 |
| Kortsiktig gjeld | 26 503 | 194 236 | 1,2 mill. |
| Sum gjeld | 25 101 | 194 236 | 1,2 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (9) — 4 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.