Flytech AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Oslo, stiftet i 2015. Selskapet har en omsetning på 840 000 kr i siste regnskapsår.
Å drive tjenester tilknyttet informasjonsteknologi, utvikling, konsulentvirksomhet samt annen forretningsvirksomhet som hører herunder.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 805 selskaper).
22,7 prosentpoeng over bransjen
7,5 prosentpoeng over bransjen
0,92× over bransjen
0,39× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 840 000 | 849 149 | 840 000 |
| Sum driftsinntekter | 840 000 | 849 149 | 840 000 |
| Lønnskostnader | 304 000 | 431 531 | 315 148 |
| Sum driftskostnader | 612 512 | 687 038 | 697 740 |
| Driftsresultat | 227 488 | 162 111 | 142 260 |
| Finansinntekter | 12 524 | -3 073 | -1 |
| Annen rentekostnad | 29 108 | 20 434 | 33 122 |
| Finanskostnader | 29 108 | 20 434 | 80 279 |
| Netto finans | -16 585 | -23 507 | -80 280 |
| Resultat før skatt | 210 903 | 138 605 | 61 979 |
| Skattekostnad | 54 759 | 26 610 | -53 574 |
| Årsresultat | 156 144 | 111 995 | 115 553 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | — | — | 0 |
| Anleggsmidler | 346 475 | 396 475 | 397 145 |
| Investeringer | 113 340 | 113 340 | 99 000 |
| Varer | 155 000 | 155 000 | 155 000 |
| Fordringer | 740 994 | 700 788 | 613 898 |
| Bankinnskudd | 71 143 | 94 092 | 64 090 |
| Omløpsmidler | 1,1 mill. | 1,1 mill. | 931 988 |
| Sum eiendeler | 1,4 mill. | 1,5 mill. | 1,3 mill. |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | 854 205 | 573 983 | 748 786 |
| Sum egenkapital | 884 205 | 603 983 | 778 786 |
| Langsiktig gjeld | 107 726 | 204 290 | 330 252 |
| Kortsiktig gjeld | 435 021 | 651 422 | 220 095 |
| Sum gjeld | 542 747 | 855 712 | 550 347 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (65) — 60 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.