Fraqment AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Bergen i Vestland, stiftet i 2012. Selskapet har en omsetning på 472 152 kr i siste regnskapsår.
Utleie og kjøp/salg av fast eiendom, kjøp og salg av aksjer, salg av vedlikeholdstjenester i forbindelse med eiendom, samt hva herved står i forbindelse, herunder deltagelse i andre selskaper
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 778 selskaper).
1,2 prosentpoeng over bransjen
30,0 prosentpoeng under bransjen
1,69× under bransjen
15,00× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 0 | 6 750 | — |
| Sum driftsinntekter | 472 152 | 1,8 mill. | 499 000 |
| Lønnskostnader | 193 607 | 660 126 | — |
| Sum driftskostnader | 293 577 | 1,2 mill. | 146 578 |
| Driftsresultat | 178 575 | 640 179 | 352 422 |
| Finansinntekter | 6 399 | 52 953 | 4 493 |
| Annen rentekostnad | 419 295 | 568 050 | 427 110 |
| Finanskostnader | 419 295 | 568 050 | 427 110 |
| Netto finans | -412 896 | -515 097 | -422 617 |
| Resultat før skatt | -234 321 | 125 082 | -70 195 |
| Skattekostnad | -51 540 | 27 434 | -15 459 |
| Årsresultat | -182 781 | 97 648 | -54 736 |
| Totalresultat | -182 781 | 97 648 | -54 736 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 6,9 mill. | 6,9 mill. | 9,1 mill. |
| Bankinnskudd | 115 848 | 417 006 | 67 537 |
| Omløpsmidler | 115 848 | 417 006 | 67 537 |
| Sum eiendeler | 7,1 mill. | 7,4 mill. | 9,2 mill. |
| Innskutt egenkapital | 31 015 | 31 015 | 31 015 |
| Opptjent egenkapital | 396 471 | 1,2 mill. | 1,1 mill. |
| Sum egenkapital | 427 486 | 1,2 mill. | 1,1 mill. |
| Langsiktig gjeld | 5,7 mill. | 5,7 mill. | 6,2 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 971 108 | 441 595 | 1,9 mill. |
| Sum gjeld | 6,6 mill. | 6,1 mill. | 8,1 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (13) — 8 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.