Grillin AS er et aksjeselskap innen overnattings- og serveringsvirksomhet med hjemsted i Oslo, stiftet i 2014. Selskapet har en omsetning på 58 238 kr i siste regnskapsår.
Produksjon og salg av ferdigmat fra mobile restauranter og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Mot medianen for overnattings- og serveringsvirksomhet (8 035 selskaper).
223,0 prosentpoeng under bransjen
76,5 prosentpoeng over bransjen
11,15× over bransjen
0,46× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 58 238 | 2,0 mill. | 4,2 mill. |
| Sum driftsinntekter | 58 238 | 2,0 mill. | 4,2 mill. |
| Lønnskostnader | 0 | 588 159 | 3,1 mill. |
| Sum driftskostnader | 187 179 | 1,9 mill. | 4,3 mill. |
| Driftsresultat | -128 941 | 122 578 | -73 220 |
| Finansinntekter | 6 | 204 | 230 |
| Annen rentekostnad | — | 14 755 | 38 332 |
| Finanskostnader | — | 14 755 | 38 332 |
| Netto finans | 6 | -14 552 | -38 102 |
| Resultat før skatt | -128 935 | 108 027 | -111 322 |
| Skattekostnad | -3 202 | 23 766 | -20 564 |
| Årsresultat | -125 733 | 84 261 | -90 758 |
| Totalresultat | -125 733 | 84 261 | -90 758 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 20 564 |
| Fordringer | 726 795 | 855 007 | 2,4 mill. |
| Bankinnskudd | 50 262 | 85 539 | 127 428 |
| Omløpsmidler | 777 057 | 940 546 | 2,5 mill. |
| Sum eiendeler | 777 057 | 940 546 | 2,5 mill. |
| Innskutt egenkapital | 200 000 | 200 000 | 200 000 |
| Opptjent egenkapital | 512 919 | 638 652 | 554 391 |
| Sum egenkapital | 712 919 | 838 652 | 754 391 |
| Langsiktig gjeld | — | 3 202 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 64 138 | 98 692 | 1,7 mill. |
| Sum gjeld | 64 138 | 101 894 | 1,7 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (79) — 74 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.