Halcón AS er et aksjeselskap innen uoppgitt næring med hjemsted i Oslo, stiftet i 2023. Selskapet har en omsetning på 605 875 kr i siste regnskapsår.
Å investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende. Samt selge tjenester og varer innen programmeringstjenester - og annet som naturlig sammenfaller med dette.
Mot medianen for uoppgitt næring (6 282 selskaper).
133,0 prosentpoeng under bransjen
46,5 prosentpoeng under bransjen
1,53× under bransjen
1,50× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 605 875 | — | — |
| Sum driftsinntekter | 605 875 | — | — |
| Sum driftskostnader | 1,3 mill. | 6 459 | 4 340 |
| Driftsresultat | -654 578 | -6 459 | -4 340 |
| Finansinntekter | 879 017 | 550 135 | — |
| Finanskostnader | 905 | — | — |
| Netto finans | 878 112 | 550 135 | — |
| Resultat før skatt | 223 534 | 543 676 | -4 340 |
| Skattekostnad | 17 | 851 | — |
| Årsresultat | 223 517 | 542 825 | -4 340 |
| Totalresultat | 223 517 | — | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Investeringer | 564 244 | 493 897 | — |
| Varer | 0 | — | — |
| Fordringer | 1,4 mill. | — | — |
| Bankinnskudd | 61 839 | 61 732 | 13 245 |
| Omløpsmidler | 2,0 mill. | 555 629 | 13 245 |
| Sum eiendeler | 2,0 mill. | 565 629 | 23 245 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 24 430 |
| Opptjent egenkapital | 756 433 | 532 915 | -4 340 |
| Sum egenkapital | 786 433 | 562 915 | 20 090 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 1,2 mill. | 2 713 | 3 155 |
| Sum gjeld | 1,2 mill. | 2 713 | 3 155 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (8) — 3 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.