Hårete Mål AS er et aksjeselskap innen annen tjenesteyting med hjemsted i Oslo, stiftet i 2000. Selskapet har 12 ansatte og en omsetning på 9,3 mill. kr i siste regnskapsår.
Yte frisørtjenester og handel samt annet som står i forbindelse med dette. Selskapet vil også kunne delta i andre selskaper samt drive kjøp og salg av fast eiendom.
Mot medianen for annen tjenesteyting (5 168 selskaper).
1,7 prosentpoeng under bransjen
9,8 prosentpoeng under bransjen
0,54× under bransjen
3,83× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 9,3 mill. | 9,6 mill. | 9,9 mill. |
| Sum driftsinntekter | 9,3 mill. | 9,6 mill. | 9,9 mill. |
| Lønnskostnader | 5,8 mill. | 5,9 mill. | 6,3 mill. |
| Sum driftskostnader | 9,3 mill. | 9,0 mill. | 9,1 mill. |
| Driftsresultat | 83 830 | 666 610 | 851 408 |
| Finansinntekter | 1 237 | 16 762 | 1 876 |
| Annen rentekostnad | 25 508 | 2 642 | 1 440 |
| Finanskostnader | 25 568 | 2 642 | 1 440 |
| Netto finans | -24 331 | 14 120 | 436 |
| Resultat før skatt | 59 499 | 680 730 | 851 844 |
| Skattekostnad | 12 895 | 148 950 | 187 629 |
| Årsresultat | 46 604 | 531 780 | 664 215 |
| Totalresultat | 46 604 | 531 780 | 664 215 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 1,9 mill. | 1,9 mill. | 72 483 |
| Varer | 535 140 | 599 383 | 698 283 |
| Fordringer | 115 724 | 299 550 | 136 566 |
| Bankinnskudd | 890 558 | 1,6 mill. | 2,3 mill. |
| Omløpsmidler | 1,5 mill. | 2,5 mill. | 3,1 mill. |
| Sum eiendeler | 3,4 mill. | 4,5 mill. | 3,2 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 512 004 | 465 400 | 733 620 |
| Sum egenkapital | 612 004 | 565 400 | 833 620 |
| Langsiktig gjeld | 720 000 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 2,1 mill. | 3,9 mill. | 2,4 mill. |
| Sum gjeld | 2,8 mill. | 3,9 mill. | 2,4 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (31) — 26 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.