Hasar AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Ullensvang i Vestland, stiftet i 2019. Selskapet har en omsetning på 504 310 kr i siste regnskapsår.
Kursvirksomhet, delta i andre virksomheter, eie aksjer i datterselskaper og andre selskaper, investering i fast eiendom, og foreta investeringer i verdipapirer samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 778 selskaper).
63,8 prosentpoeng under bransjen
63,0 prosentpoeng over bransjen
62,97× over bransjen
0,50× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 504 310 | 337 802 | 309 953 |
| Sum driftskostnader | 641 720 | 468 363 | 343 450 |
| Driftsresultat | -137 411 | -130 561 | -33 497 |
| Finansinntekter | 1,5 mill. | 1,6 mill. | 1,2 mill. |
| Annen rentekostnad | 1 359 | 1 182 | — |
| Finanskostnader | 1 359 | 34 375 | 77 035 |
| Netto finans | 1,5 mill. | 1,5 mill. | 1,1 mill. |
| Resultat før skatt | 1,3 mill. | 1,4 mill. | 1,1 mill. |
| Skattekostnad | 103 597 | 73 687 | 36 320 |
| Årsresultat | 1,2 mill. | 1,3 mill. | 1,1 mill. |
| Totalresultat | 1,2 mill. | 1,3 mill. | 1,1 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 10,1 mill. | 12,1 mill. | 12,0 mill. |
| Investeringer | 16,5 mill. | 15,3 mill. | 13,7 mill. |
| Fordringer | 17 274 | 3 709 | 1 352 |
| Bankinnskudd | 1,7 mill. | 134 053 | 427 413 |
| Omløpsmidler | 18,3 mill. | 15,4 mill. | 14,2 mill. |
| Sum eiendeler | 28,3 mill. | 27,5 mill. | 26,1 mill. |
| Innskutt egenkapital | 10,5 mill. | 10,5 mill. | 10,5 mill. |
| Opptjent egenkapital | 17,5 mill. | 16,5 mill. | 15,6 mill. |
| Sum egenkapital | 28,0 mill. | 27,0 mill. | 26,1 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 282 128 | 448 956 | 53 364 |
| Sum gjeld | 282 128 | 448 956 | 53 364 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.