Hepashield AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Oslo, stiftet i 2019. Selskapet har en omsetning på 105 353 kr i siste regnskapsår.
Kjøp og salg av ulike produkter, som også kan drive med deltakelse i annen tilknyttet virksomhet, kjøp og salg av eiendom i inn- og utland, samt investeringer i aksjer, fond og andre lignende verdipapirer.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (19 826 selskaper).
53,2 prosentpoeng over bransjen
13,3 prosentpoeng over bransjen
0,33× over bransjen
0,49× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 105 353 | 71 155 | 185 548 |
| Sum driftsinntekter | 105 353 | 71 155 | 185 548 |
| Sum driftskostnader | 47 308 | 108 844 | 154 328 |
| Driftsresultat | 58 045 | -37 689 | 31 220 |
| Finansinntekter | 350 | 0 | 0 |
| Annen rentekostnad | — | 0 | 128 |
| Finanskostnader | 0 | 0 | 128 |
| Netto finans | 350 | 0 | -128 |
| Resultat før skatt | 58 395 | -37 689 | 31 092 |
| Skattekostnad | 4 555 | 0 | 2 424 |
| Årsresultat | 53 840 | -37 689 | 28 668 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Investeringer | 0 | 0 | 0 |
| Fordringer | 42 341 | 26 809 | 96 152 |
| Bankinnskudd | 21 395 | 5 983 | 11 521 |
| Omløpsmidler | 63 736 | 32 792 | 107 673 |
| Sum eiendeler | 63 736 | 32 792 | 107 673 |
| Innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Opptjent egenkapital | 5 571 | -32 118 | 5 571 |
| Sum egenkapital | 30 001 | -7 688 | 30 001 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 33 735 | 40 480 | 77 672 |
| Sum gjeld | 33 735 | 40 480 | 77 672 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (7) — 2 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.