Hestec AS er et aksjeselskap innen bygge- og anleggsvirksomhet med hjemsted i Trondheim i Trøndelag, stiftet i 2023. Selskapet har en omsetning på 404 644 kr i siste regnskapsår.
Programvareutvikling innen relevante bransjesystemer, samt konsultasjon, sertifisering, prosjektering, installasjon, service og vedlikehold innen bl.a. kulde- og varmepumpeteknikk, samt øvrig industrielt utstyr, og alt som naturlig hører sammen med dette.
Mot medianen for bygge- og anleggsvirksomhet (18 865 selskaper).
11,0 prosentpoeng over bransjen
10,0 prosentpoeng over bransjen
0,15× under bransjen
0,30× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 404 644 | 0 | — |
| Sum driftsinntekter | 404 644 | 0 | — |
| Lønnskostnader | 13 717 | 0 | — |
| Sum driftskostnader | 343 542 | 0 | 10 925 |
| Driftsresultat | 61 102 | 0 | -10 925 |
| Finansinntekter | 0 | 0 | — |
| Rentekostnad, konsern | 0 | 0 | — |
| Annen rentekostnad | 0 | 0 | — |
| Finanskostnader | 0 | 0 | 196 |
| Netto finans | 0 | 0 | -196 |
| Resultat før skatt | 61 102 | 0 | -11 121 |
| Skattekostnad | 11 310 | -3 672 | — |
| Årsresultat | 49 792 | 3 672 | -11 121 |
| Totalresultat | 49 792 | 3 672 | — |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Goodwill | 0 | 0 | — |
| Anleggsmidler | 200 000 | 3 672 | 1 165 |
| Investeringer | 0 | 0 | — |
| Varer | 0 | 0 | — |
| Fordringer | 66 532 | 0 | — |
| Bankinnskudd | 380 612 | 30 000 | 12 144 |
| Omløpsmidler | 447 144 | 30 000 | 12 144 |
| Sum eiendeler | 647 144 | 33 672 | 13 309 |
| Innskutt egenkapital | 220 308 | 30 000 | 24 430 |
| Opptjent egenkapital | 87 464 | 3 672 | -11 121 |
| Sum egenkapital | 307 772 | 33 672 | 13 309 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 339 373 | 0 | — |
| Sum gjeld | 339 373 | 0 | 0 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (13) — 8 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.