Idefix AS er et aksjeselskap innen varehandel, reparasjon av motorvogner med hjemsted i Oslo, stiftet i 1996. Selskapet har en omsetning på 6 800 kr i siste regnskapsår.
Kjøp og salg, import og eksport, investeringer i verdi-papirer og fast eiendom, samt hva står i forbindelse hermed.
Mot medianen for varehandel, reparasjon av motorvogner (13 495 selskaper).
1297,9 prosentpoeng under bransjen
58,5 prosentpoeng over bransjen
69,14× over bransjen
0,54× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 6 800 | — | 0 |
| Sum driftsinntekter | 6 800 | — | — |
| Sum driftskostnader | 94 832 | 95 635 | 94 114 |
| Driftsresultat | -88 032 | -95 635 | -94 114 |
| Finansinntekter | 3,3 mill. | 2,7 mill. | 1,6 mill. |
| Annen rentekostnad | — | 1 398 | 555 |
| Finanskostnader | 128 104 | 3,2 mill. | 457 211 |
| Netto finans | 3,2 mill. | -422 397 | 1,2 mill. |
| Resultat før skatt | 3,1 mill. | -518 032 | 1,1 mill. |
| Skattekostnad | 36 126 | 58 064 | 36 925 |
| Årsresultat | 3,1 mill. | -576 096 | 1,0 mill. |
| Totalresultat | 3,1 mill. | -576 096 | 1,0 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 2,4 mill. | 2,2 mill. | 2,2 mill. |
| Investeringer | 772 715 | 693 765 | 2,1 mill. |
| Varer | 20 661 | 30 090 | 30 090 |
| Fordringer | 2,0 mill. | — | 575 |
| Bankinnskudd | 703 331 | 4,0 mill. | 3,4 mill. |
| Omløpsmidler | 3,5 mill. | 4,7 mill. | 5,6 mill. |
| Sum eiendeler | 5,9 mill. | 6,9 mill. | 7,8 mill. |
| Innskutt egenkapital | 335 000 | 335 000 | 335 000 |
| Opptjent egenkapital | 5,5 mill. | 6,5 mill. | 7,1 mill. |
| Sum egenkapital | 5,9 mill. | 6,8 mill. | 7,4 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 2 949 |
| Kortsiktig gjeld | 49 475 | 84 078 | 383 175 |
| Sum gjeld | 49 475 | 84 078 | 386 124 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (9) — 4 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.