Inside Creative AS er et aksjeselskap innen informasjon og kommunikasjon med hjemsted i Indre Østfold i Østfold, stiftet i 2020. Selskapet har en omsetning på 83 750 kr i siste regnskapsår.
Konsulenttjenester innen informasjonsteknologi, drift og utvikling av egne og andre selskapers digitale løsninger og/eller systemer samt andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Mot medianen for informasjon og kommunikasjon (9 798 selskaper).
23,0 prosentpoeng under bransjen
225,2 prosentpoeng under bransjen
1,56× under bransjen
1,81× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 83 750 | 443 282 | 725 271 |
| Sum driftsinntekter | 83 750 | 443 282 | 725 271 |
| Lønnskostnader | 25 120 | 392 775 | 424 927 |
| Sum driftskostnader | 99 295 | 603 869 | 671 201 |
| Driftsresultat | -15 545 | -160 587 | 54 070 |
| Finansinntekter | 195 | — | — |
| Annen rentekostnad | 271 | 1 838 | 248 |
| Finanskostnader | 1 032 | 4 895 | 248 |
| Netto finans | -837 | -4 895 | -248 |
| Resultat før skatt | -16 382 | -165 482 | 53 822 |
| Skattekostnad | -42 040 | 0 | 2 843 |
| Årsresultat | 25 658 | -165 482 | 50 979 |
| Post | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 65 878 | 23 838 | 30 505 |
| Bankinnskudd | 1 181 | 1 162 | 153 065 |
| Omløpsmidler | 1 181 | 1 162 | 153 065 |
| Sum eiendeler | 67 059 | 25 000 | 183 570 |
| Innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Opptjent egenkapital | -138 892 | -164 550 | 933 |
| Sum egenkapital | -114 462 | -140 120 | 25 363 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 181 520 | 165 120 | 158 207 |
| Sum gjeld | 181 520 | 165 120 | 158 207 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (8) — 3 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.