Intel Sampling AS er et aksjeselskap innen faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting med hjemsted i Randaberg i Rogaland, stiftet i 1987. Selskapet har en omsetning på 703 719 kr i siste regnskapsår.
Servicevirksomhet, handelsvirksomhet og invest- eringer i eiendom samt aksjekjøp og investering i andre selskaper.
Mot medianen for faglig, vitenskapelig og teknisk tjenesteyting (10 690 selskaper).
19,3 prosentpoeng over bransjen
99,6 prosentpoeng under bransjen
0,80× over bransjen
3,44× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 703 719 | 2,7 mill. | 2,0 mill. |
| Sum driftsinntekter | 703 719 | 2,7 mill. | 2,0 mill. |
| Lønnskostnader | 310 847 | 1,2 mill. | 1,1 mill. |
| Sum driftskostnader | 515 197 | 1,6 mill. | 1,2 mill. |
| Driftsresultat | 188 522 | 1,0 mill. | 787 590 |
| Finansinntekter | 0 | 355 | — |
| Annen rentekostnad | 6 198 | 33 108 | 14 474 |
| Finanskostnader | 6 238 | 33 142 | 14 474 |
| Netto finans | -6 238 | -32 787 | -14 474 |
| Resultat før skatt | 182 284 | 1,0 mill. | 773 115 |
| Skattekostnad | 259 579 | 0 | -985 103 |
| Årsresultat | -77 295 | 1,0 mill. | 1,8 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 832 875 | 1,1 mill. | 1,1 mill. |
| Varer | 40 000 | 40 000 | 40 000 |
| Fordringer | 2,0 mill. | 2,0 mill. | 2,3 mill. |
| Bankinnskudd | 511 537 | 547 240 | 77 379 |
| Omløpsmidler | 2,6 mill. | 2,6 mill. | 2,4 mill. |
| Sum eiendeler | 3,4 mill. | 3,7 mill. | 3,5 mill. |
| Innskutt egenkapital | 150 000 | 150 000 | 150 000 |
| Opptjent egenkapital | -1,8 mill. | -1,7 mill. | -2,7 mill. |
| Sum egenkapital | -1,6 mill. | -1,6 mill. | -2,6 mill. |
| Langsiktig gjeld | 4,0 mill. | 4,1 mill. | 5,3 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 1,0 mill. | 1,1 mill. | 740 234 |
| Sum gjeld | 5,1 mill. | 5,3 mill. | 6,0 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (11) — 6 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.