Intergaard AS er et aksjeselskap innen omsetning og drift av fast eiendom med hjemsted i Trondheim i Trøndelag, stiftet i 2014. Selskapet har en omsetning på 3,8 mill. kr i siste regnskapsår.
Kjøp, rehabilitering, salg og utleie av fast eiendom samt alt som naturlig står i forbindelse med dette. Selskapet kan også erverve aksjer i andre selskap samt eiendommer.
Mot medianen for omsetning og drift av fast eiendom (61 778 selskaper).
8,8 prosentpoeng under bransjen
44,9 prosentpoeng over bransjen
4,77× over bransjen
0,27× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3,8 mill. | 3,6 mill. | 3,6 mill. |
| Lønnskostnader | 282 398 | 308 070 | 269 557 |
| Sum driftskostnader | 2,8 mill. | 3,6 mill. | 2,6 mill. |
| Driftsresultat | 1,1 mill. | 18 385 | 991 965 |
| Finansinntekter | 128 741 | 104 150 | 78 323 |
| Annen rentekostnad | 126 311 | 154 844 | 150 246 |
| Finanskostnader | 126 311 | 154 844 | 150 246 |
| Netto finans | 2 430 | -50 694 | -71 923 |
| Resultat før skatt | 1,1 mill. | -32 309 | 920 042 |
| Skattekostnad | 205 407 | 0 | 227 258 |
| Årsresultat | 855 661 | -32 309 | 692 784 |
| Totalresultat | 855 661 | -32 309 | 692 784 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 7,0 mill. | 7,4 mill. | 7,9 mill. |
| Fordringer | 57 860 | 337 487 | 130 182 |
| Bankinnskudd | 4,9 mill. | 3,6 mill. | 5,3 mill. |
| Omløpsmidler | 5,0 mill. | 3,9 mill. | 5,4 mill. |
| Sum eiendeler | 12,0 mill. | 11,3 mill. | 13,3 mill. |
| Innskutt egenkapital | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Opptjent egenkapital | 9,6 mill. | 8,7 mill. | 9,7 mill. |
| Sum egenkapital | 9,7 mill. | 8,8 mill. | 9,8 mill. |
| Langsiktig gjeld | 1,5 mill. | 1,9 mill. | 2,2 mill. |
| Kortsiktig gjeld | 761 215 | 645 182 | 1,3 mill. |
| Sum gjeld | 2,3 mill. | 2,5 mill. | 3,5 mill. |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (6) — 1 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.