Ditt personvernvalg
Vi måler anonymt og samlet hvordan siden brukes, uansett hva du velger — uten sporingskapsler. Godtar du alle, bruker vi i tillegg produktanalyse (PostHog, driftet i EU) med en informasjonskapsel som lar oss se hvordan besøk henger sammen over tid. Les mer om personvern.
Interlog AS er et aksjeselskap innen forretningsmessig tjenesteyting med hjemsted i Nittedal i Akershus, stiftet i 2016. Selskapet har en omsetning på 1,4 mill. kr i siste regnskapsår.
Utleie av containere og utstyr, tilby logistikktjenester, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Mot medianen for forretningsmessig tjenesteyting (3 274 selskaper).
27,5 prosentpoeng over bransjen
143,8 prosentpoeng under bransjen
153,55× over bransjen
2,40× under bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele NOK
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 1,4 mill. | 841 010 | 0 |
| Sum driftsinntekter | 1,4 mill. | 841 010 | — |
| Lønnskostnader | 621 558 | 667 532 | 0 |
| Sum driftskostnader | 947 546 | 1,7 mill. | 175 536 |
| Driftsresultat | 493 373 | -819 373 | -175 536 |
| Annen rentekostnad | 3 988 | 76 | — |
| Finanskostnader | 3 988 | 76 | — |
| Netto finans | -3 988 | -76 | — |
| Resultat før skatt | 489 385 | -819 449 | -175 536 |
| Skattekostnad | 0 | -50 155 | 0 |
| Årsresultat | 489 385 | -769 294 | -175 536 |
| Totalresultat | 489 385 | -769 294 | -175 536 |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | — | 0 | 0 |
| Fordringer | 78 961 | 92 478 | 69 736 |
| Bankinnskudd | 1 170 | 99 017 | 6 904 |
| Omløpsmidler | 80 131 | 191 495 | 76 640 |
| Sum eiendeler | 80 131 | 191 495 | 76 640 |
| Innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Opptjent egenkapital | -116 057 | -605 442 | -13 968 |
| Sum egenkapital | -86 057 | -575 442 | 16 033 |
| Langsiktig gjeld | 165 671 | 360 671 | 50 965 |
| Kortsiktig gjeld | 517 | 406 266 | 9 643 |
| Sum gjeld | 166 188 | 766 937 | 60 607 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (9) — 4 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.