Intertanko er en forening/lag/innretning innen annen tjenesteyting med hjemsted i Oslo, stiftet i 1970. Selskapet har 5 ansatte og en omsetning på 7,5 mill. kr i siste regnskapsår.
Å fremme medlemmenes interesser internasjonalt i generelle næringspolitiske spørsmål. Å samarbeide med andre tekniske, industrielle, kommersielle og miljømessige interesser eller grupper, om problemer som gjensidig berører medlemmene og de ovennevnte interesser. Å delta i drøftelser i andre internasjonale organer i den utstrekning det er nødvendig for å oppnå Forbundets formål. Å gjøre alt som kan bidra til å nå de ovennevnte mål.
Mot medianen for annen tjenesteyting (3 444 selskaper).
8,0 prosentpoeng under bransjen
2,3 prosentpoeng under bransjen
15,54× over bransjen
0,00× over bransjen
Beregnet fra regnskapstallene, ikke en vurdering.
Beløp i hele USD
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekter | 7,5 mill. | 5,3 mill. | 7,0 mill. |
| Sum driftsinntekter | 7,5 mill. | 5,3 mill. | 7,0 mill. |
| Lønnskostnader | 4,7 mill. | 4,3 mill. | 3,9 mill. |
| Sum driftskostnader | 7,8 mill. | 7,6 mill. | 6,4 mill. |
| Driftsresultat | -304 729 | -2,2 mill. | 542 113 |
| Finansinntekter | 873 025 | 615 632 | 744 491 |
| Finanskostnader | 17 385 | 145 360 | 13 364 |
| Netto finans | 855 640 | 470 272 | 731 127 |
| Resultat før skatt | 550 911 | -1,8 mill. | 1,3 mill. |
| Årsresultat | 550 911 | -1,8 mill. | 1,3 mill. |
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Anleggsmidler | 6 699 | 29 797 | 40 691 |
| Fordringer | 569 993 | 483 519 | 365 254 |
| Bankinnskudd | 11,4 mill. | 11,0 mill. | 12,8 mill. |
| Omløpsmidler | 12,0 mill. | 11,5 mill. | 13,1 mill. |
| Sum eiendeler | 12,0 mill. | 11,6 mill. | 13,2 mill. |
| Innskutt egenkapital | 11,5 mill. | 11,0 mill. | 12,8 mill. |
| Sum egenkapital | 11,5 mill. | 11,0 mill. | 12,8 mill. |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 480 243 | 568 124 | 407 521 |
| Sum gjeld | 480 243 | 568 124 | 407 521 |
Se årsregnskapet hos Brønnøysundregistrene (offisielt regnskapsregister)
Vurderingen bygger på tommelfingerregler for norske selskaper og siste leverte regnskap. Pilene viser utvikling fra forrige regnskapsår.
Vis alle (28) — 23 flere selskaper er registrert på adressen.
Endringer og kunngjøringer, nyeste først.